Arama sonuçları

1. A

DreamWiever Div Kayması 4 Sorun

@berkaytt Haklısınız Özür Dilerim..
  2. A

@berkaytt Teşekkür ederim berkay bey kayma sorununu çözdüm ama diğerleri hala devam ediyor..
  3. A

@berkaytt Sırf Bunu Yazmak İçin Üye Olmuş Olan Bir Arkadaşın Derhal banlanmasını ve Toplumdan Dışlanmasını Arz Ederim :allalla:
  4. A

Merhaba Dostlar

Çok teşekkür Ederim :)
  5. A

Arkadaşlar Birsürü Sorunum Var Yardımcı Olursanız Çok Mutlu Olurum..HTML çalışıyorum.. 1. Arkadaşlar 2 Div'i Yanyana Ekledikten sonra içlerine içerik eklediğimde içeriğe göre yer değiştiriyorlar kayıyorlar deli olucam sabitlemenin yolu yokmu? 2. Mesela İndex 'için bir div yaptım css'ilede...
  6. A

Merhaba Dostlar

Bekliyorum ama pek sıcak insan yok sanırım kendi kendime açmışım konuyu :)
  7. A

Firebug

Bir Web Sitesini Kopyalayarak sadece nefret kazanırsın bakarak benzerini yapmaya çalış ;)
  8. A

HTML sorunu

Merhaba Dostlar, şimdi şöyle bir sorunum var index.html'li kodladım menü koydum herşey tamam ondan sonra yeni bir sayfa yaparken bütün sayfayı,şablonları,div'leri kopyalayıp yeni sayfaya yapıştırmam gerekiyor böylece oradan içeriği değiştirebiliyorum ama atıyorum birinden anasayfa yazınısı...
  9. A

Wordpress video ekleme

[iframe] Adlı Eklentiyi İndirin, sonrasında ise frame olarak istediğiniz kadar video ekleyebilirsiniz sayfanıza.
  10. A

Temada değişiklik

Pardon, Biraz daha açıklama yapabilirmisiniz siteniz anladığım kadarıyla wordpress.. Wordpress yeni sürümüyle birlikte arkaplan düzenleyici veriyor. olmadı bunun için birsürü eklenti yaılmış durumda, yanlış mı anladım acaba biraz daha açarsanız yardımcı olabilirim :)
  11. A

Merhaba Dostlar

Merhaba Dostlar Adım Ege, 21 Yaşındayım İzmirden Katılıyorum Gerçekten Güzel ve Seviyeli Bir Site Teşekkürler..
  12. A

İlk Site Tasarımım

Estafurullah tabiki sert eleştiri yapın, kendimi geliştirmek istiyorum :) haklısınız fontlarda ciddi sorunum var fontu değiştirmem gerekiyor.. yorumlarınız için teşekkür ediyorum..
  13. A

İlk Site Tasarımım

Merhaba Dostlar, Dün Bir Eğitim Seti buldum (Dreamwiever) ve başladım kurcalamaya... 1 -2 fiyaskodan sonra başka bir fiyasko çıktı ortaya.. Arkadaşlar fotoğrafını atıcağım site ilk sitem oldu fakat biraz soluk yorumlar sizin nasıl geliştirebilirim konusunda yorum yaparsanız çok mutlu olurum...
Yukarı Alt