Arama sonuçları

1. Ö

Photoshop ile PSD'den Html Döküm Yapma (videolu)

Photoshop kullanarak PSD tasarımın html dökümünü almak istiyorsanız bu ders tam size göre . Videolu dersi izleyerek birkaç şey öğrenebilirsiniz. Özel bir kurumdaki anlatımımı videoya çektim, sizlerde bu çalışmadan faydalanabilirsiniz. [M] Ders içinde anlatılan tasarımı indirmek için TIKLAYIN...
  2. Ö

Mobil Uyumlu Flash Galeri Örneği

Merhaba arkadaşlar, internette gezerken elde ettiğim Mobil Uyumlu Flash Galeri Örneğini her zaman ki gibi sizlerle paylaşmaya karar verdim. Çok beğendiğim bir Flash Web galeriyi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Tabi galeri ingilizce olarak düzenlendiği için ben ayarlarını Türkçeleştirdim. O...
  3. Ö

Ücretsiz Kurumsal Tasarım (Html/CSS-Tüm Sayfaları)

Yeni bir çalışmayı sizinle paylaşmak istedik. Başlıktan da anladığınız üzere ücretsiz bir tasarımdır ve tüm sayfaları paylaşılmıştır. İsteyen arkadaş istediği gibi düzenleyebilir. Bunun içinde photoshop yani PSD dosyası da sizinle paylaşılmıştır. Teşekkür etmeniz, Allah razı olsun demeniz...
  4. Ö

Hazır HTML/CSS ve Slider'li Web Site Örneği

grafikerler.org sitesinde web çalışmalarını yayınlamaya devam ediyoruz. Buralar baya sessiz kalmış hareketlendirmek lazım, değil mi? Şimdi sizlere sunacağım bir tasarım bulunmaktadır. İnşallah beğenirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz, her zaman ki gibi... Tasarımda sizler için diğer sayfaları da...
  5. Ö

HTML 5 İle web sayfa tasarımı DERS 5( video -sesli)

HTML5 ile Web Sayfası Tasarımı dersimizin 4.sünü kasım ayında çekmiştik. Uzun bir aradan sonra tekrar yeni videomuzla sizinleyiz. Bu anlatımlarla Html5 web sayfası tasarımı hakkında birçok şeyi sizlere öğretmeye çalıştık. İnşallah, daha iyi videolar sizleri bu konuda destekleyeceğiz. Hayırlı...
  6. Ö

Kod yazmadan Web Galeri Yapımı

Bu dersimizde yine kod kullanmadan web sitemizin galerisini yapacağız. Emin olun hiçbir kod kullanmanıza gerek kalmayacak. Sadece bilgisayarınızda Adobe Bridge ve Düzenleme için Dreamweaver veya benzeri editör programının bulunması yeterli, zaten Adobe programlarını internetten veya sağdan...
  7. Ö

Dreamweaver da tabloyu düzeltemiyorum :(

furkan arkadaşım border kısmına 600 yazmışsın. width yani W kısmı 600 olacak, border kısmı ise 0 olmalıdır. kolay gelsin.
  8. Ö

Hazır Kurumsal Web Tasarım Örneği ( Ücretsiz Sizler Için )

Merhaba arkadaşlar, hazır site örneklerini burada sizlerle paylaşıyoruz. Şimdi paylaşacağım hazır site Cihan Doğan arkadaşımızın internette paylaştığı bir site tasarımıdır.Sağolsun tasarımın iki sayfasını tasarlamış. İnşallah beğeneceksiniz. Cihan Doğan arkadaşımıza hazırlamış olduğu bu web...
  9. Ö

Dreamweaver cs6 kitabım çıkmıştır (yeni)

Kitaptan Demo Görüntüler Aşağıdaki Gibidir.
  10. Ö

Dreamweaver cs6 kitabım çıkmıştır (yeni)

Uzun soluklu bir çalışmadan sonra Adobe Dreamweaver CS6 Programını anlatan kitabımın satışına hamdolsun 04.04.2014 tarihinde başladık. Kitabı yayınlanmasında emeği geçen PUSULA Yayıncılığa çok teşekkür ediyorum. Bu Kitapla, Web tasarımında en yaygın kullanılan programlardan biri olan Adobe...
  11. Ö

Css3 ile responsive tasarım nasıl yapılır? bilmiyorsan, videolu izle.

@Murat Vardar Teşekkür ederim Murat bey, elimizden geldiği kadarıyla daha iyi paylaşımlar yapacağız.
  12. Ö

Css3 ile responsive tasarım nasıl yapılır? bilmiyorsan, videolu izle.

Bu çalışmamızda CSS3 ile ResponsiveSite Tasarımlarda kullanılan divlerin düzenlenmesini anlatacağım. Bu ders yeni düzen web site tasarımlarında sizin önünüzü açacaktır. Bundan emin olabilirsiniz. Aslında bu çalışma ile tüm ekran tiplerinde yani çözünürlüğü farklı olan tüm monitörlerde sitenizi...
  13. Ö

Ücretsiz html, css, jquery slider tasarım -2

Merhaba arkadaşlar sizler için yaptığım ücretsiz html sayfa tasarımı aşağıda bulunmaktadır. İsteyen aşağıdaki linkten bilgisayarına indirebilir. Kolay gelsin. İNDİRME LİNKİ...
  14. Ö

Photoshop ve Dreamweaver ile Sİte Yapımı ( Video-Sesli)

Yok yanlış anlamadım :) fulya hanım. demek istediğim tam senin anlatmak istediğin aslında... bir tane olsun yeter :)
  15. Ö

Murat Vardar Bey, buradaki videolar artık görüntülenmiyor. Video kodları değişti mi? Acaba. bu başlık altındaki videoda gözükmüyor. Şimdi youtube'dan bir video ekleyecektim ama hata verdi. ne yapmamız lazım?
  16. Ö

Fulya hanım, site yapmak için bir çok yöntem bulunmakta . biz sadece bu yöntemi anlattık. Herkesin beklentisini karşılayamadığımız için üzgünüz. kusura bakmayın. iyi çalışmalar
  17. Ö

Ücretsiz html, css, jquery slider tasarım

Merhaba arkadaşlar sizler için yaptığım ücretsiz html sayfa tasarımı aşağıda bulunmaktadır. İsteyen aşağıdaki linkten bilgisayarına indirebilir. İndirme linki için TIKLA
  18. Ö

Arkaplan Resmini Tüm Çözünürlüklere Göre Ayarlama (Videolu)

bazı özelliklerinde farkına varmanız için html5 seçilmiştir.
  19. Ö

Arkaplan Resmini Tüm Çözünürlüklere Göre Ayarlama (Videolu)

Merhaba arkadaşlar, bu videolu anlatımımızda, Html5 ve CSS3 Kullanarak Arkaplan Resmini Tüm Çözünürlüklere Göre Ayarlama işlemini anlatacağız. Bunu anlatmamın nedenlerinden bir tanesi CSS3 ve HTML5‘in yavaş yavaş web hayatımıza girmeye başlamasındandır. Diğer bir nedeni ise öğrencilerimin ve...
Yukarı Alt