Arama sonuçları

1. U

Bu nasıl yapılır? Kolay bir yolu var midir?

Çok teşekkürler.Süpersiniz. :clap2:
  2. U

Ateşli At Çalışmam

Çok güzel olmuş.Ellerinize ve fikirlerinize sağlık : )
  3. U

Fireworks'da frameler ile çalışmak

Framer kutusuna nasıl ulaşabilirim.O paneli nerden açabilirim?:allalla:
  4. U

Yeni Yaptığım Web Sitesi Yorumlarınızı Bekliyorum

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş.Kayan yazıdaki büyük harf kullanılmamış olması gözüme çarptı.Onun haricinde o sağ taraftaki değişen resimleri nasıl yapıyorsunuz: )
  5. U

Fireworks'te sayfayı ortaya taşıma

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için sorun halloldu.
  6. U

Öncelikle hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Site adresini veriyorum umarım forum kurallarına aykırı değildir. www.tenisgunlugu.com Siteyi tamamen Fireworks'te yaptım."center" kodunu ekledim.Şuan hepsi için sayfa ortalandı.Yalnız bazı sayfalar "örnek:anasayfa" açılmıyor.Diğer sayfalardan...
  7. U

Çok teşekkür ederim.İndex hariç diğer sayfaların hepsinde oldu ama index'te olmuyor onuda anlamış değilim.Siteyi fireworks'te yapıyorum eklediğim bazı linkler çalışıyor bazıları çalışmıyor.Hata mı var diye saatlerce baktım.Ama çalışan linklerle çalışmayan linkler yapılış bakımından birbirinden...
  8. U

Arkadaşlar konu hakkında bilgisi olan yok mu?:confused:
  9. U

Arkadaşlar firworks'te yapmış olduğum site tarayıcıda sola bitişik olarak gözüküyor.Onu nasıl ortalayabilirim .Teşekkürler .
  10. U

3 Adet Web Arayüz Tasarımı

Bir amatör olarak pek bir bilgim olmasada ilk tasarım gerçekten çok etkileyici geldi bana.Renkleri çok iyi seçmişsin.Mavi beyaz ve yeşil sitede gerçekten çok iyi durmuş.Faaliyet Aktiviteler başlığının solundaki simge biraz göze batıyor ama sayfanın tamamına bakıldığında çok güzel...
  11. U

DREAMWEAVER'da iletişim formu (mail form) yapmak

Paylaşım için Teşekkürler: )
  12. U

Fireworks'ten Dreamweaver'a Aktarımda Sıkıntı

Arkadaşlar sorunu çözdüm.Paylaşmak istedim birçoğunuz belki biliyordur ama benim gibi yeni başlayanlar için çözümü paylaşmak istedim.Fireworks'te export ederken Slies 'ı Export slice yapınca sorun çözülmüş oluyor.Kod halinde aktarılmış oluyor.
  13. U

Fireworks'ten Dreamweaver'a Aktarımda Sıkıntı

Arkadaşlar Fireworks cs5 sürümünde yapmış olduğum webtasarımını dreamweaver cs5'e aktarırken sıkıntı yaşıyorum.Fireworkste tasarladığım sayfayı export ediyorum index olarak site dosyasının içine.Daha sonra dreamweaverda yeni sayfa açıyorum(default.asp)olarak. İndex sayfasına dönüyorum.Bu...
Yukarı Alt