Arama sonuçları

1. demirtas

acil yardım lütfen

illustrator.ayrıca nereye acmam gerekiyo konuyo yardımcı olursan sevinirım
  2. demirtas

acil yardım lütfen

öncelikle selam herkese daha dün selection tool ile nesneleri yada şekli kenarlarından büyültüp küçültüyor ve döndürebiliyordum ama bugun bir hata yaptım ve şuan o işlemi yapamıyorum yardımınız için teşekkurler
  3. demirtas

İlk Afiş tasarımıım

merhaba arkadaşlar ben ilistratorde bir yanlışlık yaptım ve çizdigim herhangi bir nesneyi selection ile(şekli)köşelerinden yada herhangi bir yerinden büyütemiyor vb küçültemiyorum nasıl bir yanlışlıksa içinden çıkamıyorum acaba eski haline nasıl dönebilir.ilginize teşekkürler
  4. demirtas

İlk Afiş tasarımıım

merhaba arkadaşlar ben ilistratorde bir yanlışlık yaptım ve çizdigim herhangi bir nesneyi (şekli)köşelerinden yada herhangi bir yerinden büyütemiyor vb küçültemiyorum nasıl bir yanlışlıksa içinden çıkamıyorum acaba eski haline nasıl dönebilir.ilginize teşekkürler
  5. demirtas

İlk karakter çalışmam

bende bu ilistrasyona cok merak sardım ve bu ara uzerinde yogunlaşıyorum fakat net tekı egitim videoları benı pek aydınlatmıyor acıkcası ne onerırsin
  6. demirtas

corel hakkında bilmemiz gereken önemli bilgileri öğrenmek için video anlatımlı bi link arıyorum...

corel hakkında bilmemiz gereken önemli bilgileri öğrenmek için video anlatımlı bi link arıyorum bi fikriniz var mı ?
Yukarı Alt