Arama sonuçları

1. K

Tüm Araclarin Boyut Arsifi

merhaba serkan klasörü indirdim lakin zip şifresi nedir acaba?
  2. K

Grafik Tasarımcı nedir? Tanımını yapabilirim diyen buyursun...

Bir ürünün tanıtımını kısa ve akılda kalır sloganlarla markalaştırabilen ve a kaliteye ulaştıran kişilere , Bilgisayar dünyası,corel suyu,photoshop ekmeği,freehand peyniri,3dmax kahvesi ve herşeyden önce cmyk gözleri olan, Baskı esnasında Hatasız ve firesiz çalışabilen, Sunum aşamasında a...
  3. K

staj yeri arıyorum...

merhaba anadolu yakasındaymıssın .................... uygunsa mesafe msnde görüşelim yer bilgileri sitemizde mevcut eğer tabi bir yer bulamadıysan
  4. K

freelance iş arayanlar...mutlaka okuyun

Merhaba arkadaşlar öncelikle kendimden bahsedeyim anadolu yakasında bir reklam firması sahibiyim yetişemediğimiz işlerin tasarımlarını dışarı yaptırıyorum aşşağıda belirtilen reklam çalışmalarında aktif tasarımcılar freelance çalışmalar yapabilecek arkadaşlar arıyorum. afiş tabela araç tothem...
  5. K

" F R E E L A N C E G R A F I K E R "

aslı hanım mrb ist.anadolu yakasında bir reklam firmamız mevcut fakat yetişemediğimiz ve ilgilenmediğimiz işleri paslayabilirim çalışmalarınızı görmek istiyorum genelde tabela araç kaplama içmekan baskı işlerine bakıyoruz matbaa tarzı işlerle ve tasarımla ilgilenmiyoruz eğer çalışmalarınız...
Yukarı Alt