Arama sonuçları

1. G

Toolbar alt menüler açılmıyor/çıkmıyor...

Bende çözdüm olayı... :D Bilgisayarınızda anti keylogger free gibi bir program yüklüyse alt menülerin açlmasını engelleyebiliyr..
  2. G

Toolbar alt menüler açılmıyor/çıkmıyor...

bende o sorunu yaşıyorum nsıl çözdün acaba yazarsan herkesi bilgilendirmiş olursun
  3. G

Çizim-Grafik tabletleri için Öneri Lütfen?

Merhaba arkadaşlar. Sizden tablet önerileri istiyorum. Benim isteğim özellikleri vereyim ben size. Öncelikli aradığım özellik tabletin üzrinde brushların yönlerini otomatik değiştirebileceğimö bir tuş istiyorum. Kalem basıncı min. 1024 olsun. a5 ya da a4 boyutunda bir şey istiyorum. Ama ne...
  4. G

Font Yönetimi

@Ahmet ALTUN Bu sorun yoktu ama! Örnek veriyorum Tahamo yazı tipini nexusfontsta hangi klasör içindeyse onu seçiyorum ve o klasör içindeki fontlar yükleniyor. Sonra Tahamo yazı tipini kullanıyorum. ardından diğer klasörü seçiyorum yani Tahamo'nun içinde olmadığı klasörü yüklüyorum. Phothopta...
  5. G

Font Yönetimi

BİR SORUNUM VAR! Klasör klosör ayırdığımda fontları bir diğer klösere geçtiğimde o font pohothop programında kalıyor fakat yazıyı değiştirmek istedğimde izin vermiyor. Yani başka klasöre geçtiğim için o fontu görmyor ve üstünde dğeişiklik yapamıyorum. Bunu nasıl halledebilirim????
Yukarı Alt