Arama sonuçları

1. Emre ÇETİNER

Satılık özel arkadaşlık sitesi

İnternete adım atmak isteyenler ya da ciddi bir arkadaşlık projesine sahip olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat. Merhaba özel olarak hazırlanmış arkadaşlık sitesi satılıktır. 5 ay süren ve yazılımı, tasarımı tamamen tarafıma ait olup özel olarak yazılmıştır. Bir benzerine rastlamanız...
  2. Emre ÇETİNER

Astroloji sitesi mobil & web site arayüz tasarımı

Uzun zaman oldu iş paylaşmayalı arkadaşlar. Yeni bir çalışma.
  3. Emre ÇETİNER

Yenilenen iOS İşletim Sistemi Hakkında Düşünceleriniz?

iOS7 dün saat 8 itibariyle herkesin kullanımına sunuldu. eski iOS’a göre tamamen değişen tasarımı fonksiyonları ile sizce nasıl olmuş bugün sabah erken saatlerde kurdum. iOS7 ile flat tasarıma geçilmiş ve gerçekten güzel gözüküyor. İndirenler ya da daha önceden inceleme fırsatı bulan...
  4. Emre ÇETİNER

Web ortamına meraklı yetenekli stajyer aranmaktadır.

Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay,Bayan E-posta: mail@emrecetiner.com.tr Telefon: 0535 590 67 76 Aranılan Nitelikler : Orta seviye photoshop ve temel tasarım prensiplerini bilen web ve mobil yazılımlara meraklı. Farklı projelerde görev alıp kendini geliştirmek isteyen. Biraz HTML,CSS kodlama...
  5. Emre ÇETİNER

Satılık iMac 21.5" 3.06 GHz İntel Core i3

21.5-inç LED 3.06 GHz Intel Core i3 4GB bellek (2x2GB) 1333MHz / DDR3 500GB Seri ATA ATI Radeon HD 4670 grafik kartı, 256MB AirPort Extreme Wi-Fi (802.11n) Bluetooth 2.1 + EDR (Enhanced Data Rate) 10/100/1000BASE-T Gigabit Ethernet FaceTime HD kamera Apple Türkçe Klavye Apple Magic Mouse Kasada...
  6. Emre ÇETİNER

Yeni ve Yeniden Web Arayüz Çalışması

Merhaba uzun süredir yoğunluktan dolayı foruma katılamadım. Ayağımızın tozuyla yeni bir çalışma ile yorumlarınızı almak isterim. B2B projesi yeni biten denge bilgisayar firması için kurumsal sayfasının tasarımı. İyi forumlar.
  7. Emre ÇETİNER

Firmamız için hazırladığımız kurumsal kimlik çalışması

Hepsini bir araya topladım. değerli yorumlarınız bekliyorum.
  8. Emre ÇETİNER

Trajikomik Müşteriler :)

Dün yaşadığım bir olayı sizlerle paylaşıp hem değerlendirip hem gülelim istedim. Genelde bir işe başladan ya da işi almadan önce müşteri ile görüşmeler istekler neler yapılacağı gibi görüşmeler yapılır. Bazı müşteriler bilinçli ve isteklidir. Kimisi ise ne istediğini tam anlamıyla bilmez ve...
  9. Emre ÇETİNER

Spor Gazetesi internet sitesi tasarımı

Spor Bizden Gazetesi internet sitesi responive design çalışması Spor Bizden
  10. Emre ÇETİNER

Yetiştirilmek Üzere Stajer Grafiker

Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay,Bayan E-posta: mail@emrecetiner.com.tr Telefon: 0535 590 67 76 Aranılan Nitelikler : Orta seviye photoshop ve temel tasarım prensiplerini bilen web ve mobil yazılımlara meraklı. Projelerde görev alıp kendini geliştirmek isteyen. İşle İlgili Açıklama ...
  11. Emre ÇETİNER

Satılık İnternet Projesi

Merhaba arkadaşlar. 27 Ekim 2012 tarihinde pendik ilçesine özel hazırlanmış internet projesini satıyorum. İlgilenemediğim için istekli arkadaşlara devretmek istiyorum. Gerek iş yoğunluğu ve farklı projelere atılma düşüncem var. Sistemi tüm görsel ve yazılımını ben geliştirdim. İçerisinde...
  12. Emre ÇETİNER

Yeni Web & Mobil Site Çalışmam

Tam Boyut Masaüstü Ekranı Dizüstü Ekranı Mobil Site
  13. Emre ÇETİNER

Bilinçsizlik mi? Cahillik mi? Uyanıklık mı?

Konuya ülkemizi ele alarak başlamak istemiyorum ama bu ülkede yaşadığımız ve bu ülkede bu durumlarla karşılaştığımız için ülkemiz üzerinden yorumlayarak anlatacağım. Belki bir çok ülkede bu durum yaşanmaktadır. Ancak benim bu tarz bir yurtdışı tecrübem olmadığı için fikir sahibi değilim. Bu...
  14. Emre ÇETİNER

Boş Vakti Değerlendirme Deneme Çalışma

Çalışma deneme çalışmadır. Boş vakti değerlendirmek amacıyla yapıldı. Değerli yorumlarınıza bırakıyorum.
  15. Emre ÇETİNER

Private Shopping Theme PSD + HTML

Özel Alışveriş Teması Private Shopping teması ile özel bir alışveriş temasına sahip olabilirsiniz. İçerisinde bir çok özellik bulunan temayı satın aldığınızda temanın arayüz tasarım sayfaları ve yeni teknolojiler kullanılarak geliştirilmiş arayüz yazılımı ile sitenize...
  16. Emre ÇETİNER

Responsive Design Test !

Fazla değil mobil browser, tablet browser, web browser (safari,opera,firefox,explorer,chrome) testlerinde bir kaç kare.
  17. Emre ÇETİNER

Öncelikle İş Verenlerin Okuması Gerek !

Grafikerler Dayanışma Derneği'nden gelen bu mail yeterince herşeyi açıklıyor sanırım. noktasında virgülüne yazan kişiye tebrikler. Web tasarım konusunda uzmanlaşmışsanız, yani hayatınızı arayüz tasarımı yaparak kazanıyorsanız Türkiye şartlarında kariyer yapmak düşündüğünüz kadar kolay...
  18. Emre ÇETİNER

Facebook Stajyer Maaşını Duydunuz Mu?

Facebook stajyerlerine 5 bin 600 dolar yani 10.000 TL maaş veriyor muş. Gazete'nin yalancısıyım internette de araştırdım doğruymuş. Tansiyon aletini getirin bana :) Bizde uzman mühendisler ne kadar alıyor ki acaba? Ah ah adaletini seveyim dünya :)
  19. Emre ÇETİNER

Facebook Çöktü

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'a erişim sağlanamıyor. Saat 00:30 civarında en son giriş yaptım hala erişim yok. Sadece mobil uygulama ile giriş yapabildim. Web sitesi açıomıyor.
  20. Emre ÇETİNER

Brandday-3 / Emre Çetiner

Konu haber ve haberleşme üzerine olunca aklıma kağıt uçak yapma fikri geldi. Kimi zaman kopyamızı yazıp kağıt uçak yaptık gönderdik. Gün geldi sevgiliye güzel bir şiir yazdık kağıt uçak yaptık gönderdik :)
Yukarı Alt