Arama sonuçları

1. Gr.MslmGfx

Tipografi Çalışmalarım

@qoLdRoqer Neresi mesela ?
  2. Gr.MslmGfx

Tipografi Çalışmalarım

@Hasan Güner İşte bu :D Elinize sağlık hocam, bunun dersi forumda mevcut mu acaba ? Yani aynı mantığı uygulasam olur mu ? Bir farklılık yoksa olur kanımca :D
  3. Gr.MslmGfx

Logoda Renk Seçimi

@Aslı SAYILIR Evet bordo da hoş durabilir.
  4. Gr.MslmGfx

Şahsıma ait yaptığım logo

Desinger diye biliyorum ama doğrusu designer ise bundan söyle öyle kullanırız. Teşekkürler :)
  5. Gr.MslmGfx

Deneme Kartvizit çalışması

Hoş olmuş, elinize sağlık. i
  6. Gr.MslmGfx

Logoda Renk Seçimi

@cemre92 Kardeşim ben şahsıma altın rengine gri ve siyah tonlarını yakıştırırım. Diğer açık renkleri kullanmanızı pek önermem. Çünkü sonuç itibari ile altın rengi malumunuz koyu sarıdır. E bu rengede açık renk gitmez.. Yine tercih size kalmış:)
  7. Gr.MslmGfx

Tipografi Çalışmalarım

@Hasan Güner Teşekkürler Hasan bey :) Dediğiniz gibi mantığı kavradım, şimdi farklı alanlarda denemeler yapmak istiyorum. Bir arkadaş Yüzde uygulamış bu çalışmayı. Onu denemek istiyorum açıkcası :)
  8. Gr.MslmGfx

Şahsıma ait yaptığım logo

@grapiksel Evet bende siz söyleyince dikkat ettim İTL harfleri oluşmuş. Şöyle birşey var, sadece M harfi kullandığımda çok sade durdu yani biraz değişik bir şeyler yapmak adına Farklılaştırdım. İTL çıkmış, vay arkadaş :p
  9. Gr.MslmGfx

Clipping Mask Yapımı Video Ders

Arkadaşlar çoğu kişi bunu biliyordur ama bilmeyen olur diye açayım dedim. Bu anlatımı kendi forumum için yapmıştım. Orada da mevcut zaten. O zamanlar CS3 kullanıyordum, şimdi CS5 kullanıyorum. Font'u eklerken Bilgisayar kasıldı. 8 Saniye kadar bekleyiniz. Basit bir çalışma...
  10. Gr.MslmGfx

Photoshop Dersi : Yazıyı Yuvarlama

Elinize sağlık, kolay ve etkili. :)
  11. Gr.MslmGfx

grapich desing...

Hevesinizi kırmak istemem ama tipoğrafiden çok herşeye benziyor :D
  12. Gr.MslmGfx

Tipografi Çalışmalarım

Arkadaşlar başarılı mı sizce ?
  13. Gr.MslmGfx

Bireysel logo çalışmam (Klasik)

Ekol istanbul logoları hoş ama biraz abartılı geldi. Elinize sağlık
  14. Gr.MslmGfx

Karışık Signature Tasarımlarım

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı alabilir miyim arkadaşlar : )
  15. Gr.MslmGfx

Kişisel İmza Çalışmalarım

Çoğunlukla çizgi karakterleri üzerine yoğunlaşmışsınız, pek kullanmayacağım türden imzalar. Ama başarılısınız, ona lafım yok. Emeğinize sağlık.
  16. Gr.MslmGfx

İnşaat Firması İçin Yaptığım Logo | Gr.MslmGfx Desinger

@Holats Site sorumlusu olabilir, ona lafım yok. Sadece bir şey söylerken karşısındakinin ne düşüneceğini de hesap etmesi gerek. Alaycı bir şekilde anladım ben. Desinger lakabına layık olmadığımı söyler gibi konuştu arkadaş. Yoksa kimseye garezim yok benim. Nasıl yaptığımı anlatabilirim...
  17. Gr.MslmGfx

İnşaat Firması İçin Yaptığım Logo | Gr.MslmGfx Desinger

@Hasan Güner Rast geldi . :) Bir arkadaş Desinger lafını kullanmama takılmış. Ben kendime yakıştırıyorum ve kullanıyorum. Bu kimseyi bağlamaz. Hazır değildir..
Yukarı Alt