Arama sonuçları

1. M

After effects

Merhaba internet üzerinden online ve istanbul kavacıktaki yerimde after effectse giriş dersleri veriyorum. Detayları aşağıdaki ilan metnimde inceleyebirsiniz. After Effects’e başlamak isteyenler için sektöründe 15 yıllık deneyime sahip Compositörden After Effects’e giriş dersleri. Kurs...
  2. M

After Effects Eğitimleri

Merhaba internet üzerinden online ve istanbul kavacıktaki yerimde after effectse giriş dersleri veriyorum. Detayları aşağıdaki ilan metnimde inceleyebirsiniz. After Effects’e başlamak isteyenler için sektöründe 15 yıllık deneyime sahip Compositörden After Effects’e giriş dersleri. Kurs...
  3. M

Yeni başlayanlar için after effects’e giriş dersleri.

After Effects’e başlamak isteyenler için sektöründe 15 yıllık deneyime sahip Compositörden After Effects’e giriş dersleri. Kurs Ücreti: 150 TL Kurs Süresi: 1 Hafta Ders saati: 5 Saat (3 gün) Ders Yeri: Kavacık Bayram Şimşekoğlu 0532 386 18 37 Derslerin Amacı: Motion grafik ve film...
  4. M

Yeni başlayanlar için after effects’e giriş dersleri.

After Effects’e başlamak isteyenler için sektöründe 15 yıllık deneyime sahip Compositörden After Effects’e giriş dersleri. Kurs Ücreti: 150 TL Kurs Süresi: 1 Hafta Ders saati: 5 Saat (3 gün) Ders Yeri: Kavacık Bayram Şimşekoğlu 0532 386 18 37 Derslerin Amacı: Motion grafik ve film...
  5. M

Müşterinin yapılan tasarımın proje dosyasını istemeye hakkı var mıdır?

3 boyutlu animasyon ve efekt işleri yapıyorum. Bizim sektörde de hiçbir operatör ve şirket müşteriye proje dosyası vermez. Proje dosyası istemek, marketten kola alırken. bir de colanin formülünü de verin demek gibidir. Müşteri sadece ürünü satın alır, üretim tekniklerinizi paylaşmak zorunda...
  6. M

Hem mac hem pc

Animasyon ve Film efekt işleri için özel topladığım sistemi satıyorum. Stabil ve güçlü bir sistemdir Bütün parçaların garantisi devam etmektedir. SSD disk üzerine MAC OSX snowleopad kurulu. CPU 2600 K Anakart Gigabyte GA-P67X-UD3 -B3 Ram 16 GBGskill F3 DDR3 1600 MHZ Ekrankartı Ati...
  7. M

Canon HV20 HD Kamera

Satılık Canon HV20 HD Digital HD Kamera 600 TL Sahibinden.com üzerinden alanlara taksit imkanı Film çekmeyi düşünenler bu kamerayı mutlaka araştırsın. Kendi filmini çekmek isteyen kısa filmcilerin ve belgeselciler ve sinema tv öğrencileri için özel seridir (Canon HV20, HV30, HV40...
  8. M

Wacom Bamboo Pen and Touch CTH-461-EN

Wacom Bamboo Pen and Touch CTH-461-EN Faturası mevcut, üst modele geçtiğim için satıyorum. Herhangi bir teknik arızası ve kozmetik kusuru yok. Not: Havale ile ödemede fiyatı 180 TL Sahibinden.com da taksitli satış fiyatı 200TLdir Lütfen bu rakamın altında indirim teklif etmeyin...
Yukarı Alt