Arama sonuçları

1. seindfeld

Tipo-grafik özgeçmişim

Hocam siteyi açınca şu uyarıyı veriyor... "Uyarı: Burada Yanlış Giden Bir Şeyler Var! www.pictureupload.de kötü amaçlı yazılım içeriyor. Bu siteyi ziyaret ederseniz bilgisayarınıza virüs bulaşabilir. Google, devam etmeniz halinde bilgisayarınıza yüklenebilecek kötü amaçlı yazılımlar tespit...
  2. seindfeld

Yaptığım Film Afişi

arkadaşlar zaten ben kendi özgün tasarımım demedim ki ?? Ama o sitede yapılış tarzını öğrendim..Başka resimler başka arkaplanlar kullandım...En azından yapılışını öğrenip yapabiliyormuşum dedim kendi kendime...Birebir yapmadım zaten fontlar falan uymadı sizlerden yardım alıp daha iyi öğrendim...
  3. seindfeld

Matematik Testi Hazırlamak

Teşekkürler hocam eyvallah ama Glyps de de eklenmesi çok zor oluyor ve limit gibi semboller yokmuş.Merak ettiğim normalde matematik testi hazırlayanlar hangi programı kullanıyor acaba ?
  4. seindfeld

Matematik Testi Hazırlamak

Indesign ile lise düzeyinde yaprak test hazırlanması gerekiyor.Ama sembollerin tamamı yok.Sizde hangi program kullanmalıyım.Yada daha önce indesign ile yapanlar varsa nasıl yapıldığını anlatabilirse memnun olurum.
  5. seindfeld

Film Afişi Çalışmam 2

Anca bu kadar renklendi :) ama yazı tipi bulmadan sıkıntı çektim boldunu bulamadım oyuncu isimleri için... Birde alt yazılar için font önerileri bekliyorum hala...
  6. seindfeld

Film Afişi Çalışmam 2

teşekkürler yapıcı eleştirileriniz için hepsine dikkat ederek farklı şekillerde deneyeceğim...alttaki fontlar ama genelde kalın oluyor filmlerde de onlara bakarak ekledim..sizce alttaki fontlar ne olmalı ?
  7. seindfeld

Film Afişi Çalışmam 2

Önceki yaptığım film afişi için güzel eleştiriler geldi.Bende yeni eleştiriler için bu yaptığım çalışmayı ekliyorum. Her türlü yapıcı eleştiriye açık biriyim.Gönlünüzce yanlışlarımı söyleyebilirsiniz...:)
  8. seindfeld

Yaptığım Film Afişi

tamamdır teşekkürler onu da eklemiyim yer kaplamasın :) hallettim kenar boşluklarını da sıkıntı yok artık...şimdi bu oyuncuları toplatıp film çektirmekte :p
  9. seindfeld

Yaptığım Film Afişi

Tarih göze batsın diye "28 june" a aslında öyle efekt verdim ama dediğiniz gibi yaptım.Şimdi daha oturaklı oldu gibi...Yavaş yavaş yapa yapa öğrenicez doğruyu yanlışı ;) PS5 kullanıyorum sadece garamond pro vardı pek farkını göremedim garamond ile ama bold yapınca daha iyi oldu gibi pro...
  10. seindfeld

Sizce yaptığım site de eksik varmı

Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama açılış reklamının açık olduğu süre boyunca arka tarafa tıklanabiliyor ? Yada opacity si gerektiği gibi olmuyor.Lightbox ta bi sıkıntı var sanırım.Reklamın arkasında tam olarak görünmüyor.
  11. seindfeld

İşler Güçler - Tshirt tasarım yarışması-deneme tasarım

Nasıl yaptınız acaba ipucu verebilir misiniz ?
  12. seindfeld

Yaptığım Film Afişi

Yok tamamıyla benim hazırladığım bir film afişi.İsimden karakterlere kadar.Tüm arkaplanları ve renklerini de ben hazırladım.Yaptığım ilk film afişi zaten.Sizin gibi olumlu eleştiriler aldıkça umarım daha iyiye gidecek. Dediklerinizi dikkate alıp tekrar bir düzenleme yaptım şu şekilde oldu.
  13. seindfeld

Yaptığım Film Afişi

Evet jensen aklımdan yazdım yanlış olmuş :) Bu arada alt fonttan bahsettiniz sanırım.Sizce hangi font olabilir alt kısım için ? Fİlm afişlerine benzer bunu bulabildim ama önerilere açığım font için ?? Gösterim tarihini farklı bir renkle mi yazsaydım...Arka plana uysun diye benzer renk kullanmıştım
  14. seindfeld

Yaptığım Film Afişi

Sitede ilk paylaşımım olacak...Sadece Fikirlerinizi merak etmekteyim.Eksiklerimi hunharca söyleyebilirsiniz eleştirilere açığım :)
  15. seindfeld

Sergi afişi çalıştım sizce nasıl olmuş?

pek beğenemedim...yukardaki yoruma aynen katılıyorum
Yukarı Alt