Arama sonuçları

1. Berkay AKÇAOĞLU

İlginç Bilgiler Arayüz Tasarım

teşekkürler tekrar :)
  2. Berkay AKÇAOĞLU

@Ramiz TAYFUR Yorum için teşekkürler :) Yukarıdaki fil çıkan bilgiye göre sürekli değişecek :) Zaten site sahibi istediği resmi ekleyebilir diye düşündüm :) Butonlara gelince aklıma geldi fakat renk uyumunu düşündüm.. Teşekkürler bu arada.
  3. Berkay AKÇAOĞLU

Logo Çalışmam / Yorumlarınızı Bekliyorum

Şener CANÖZ'ün önerileriyle tekrar yapıp koyar mısın ? Eminim çok güzel olur :)
  4. Berkay AKÇAOĞLU

Grafiker olmayan birisinin Katalog çalışması

Elinize sağlık.Eğitimsiz bunları yapabilen yok diye düşünüyorum fakat bazı eksikler yine de var gibi :) O kadar da olsun dimi :)
  5. Berkay AKÇAOĞLU

Arkadaşlar bazı hatalarım vardır kusura bakmayın :) Sizin kadar usta değilim :)
  6. Berkay AKÇAOĞLU

İmza ve WP Denemeleri

@Emre Şerim Hocam ben öylesine derken can sıknkıtısı fln da.zorla gibi yaptım.elbet öylesine değil de.noktasına kadar her şeye özenmedim.dediklerinizde haklısınız.ben sadece kendim yapmadığımı zorlama gibi oldu diyorum :)
  7. Berkay AKÇAOĞLU

| Allame Wallpaper Çalışması |

evet fazla efekt verdim sadelik iyidir.sağol bu arada :)
  8. Berkay AKÇAOĞLU

| Allame Wallpaper Çalışması |

NOT: Arkada "Sultan Ahmet" camisi var sanırım.Tam camiye dikkat etmedim ama..
  9. Berkay AKÇAOĞLU

İmza ve WP Denemeleri

çalışmalar deneme diye saçma sapan yorumlar atın demedim ben. Deneme çalışma öylesine 5-10 dakikada yapılmış çalışmalar.zaten benim ekndi fikrim vs. değil.istekler bu yönde. dediğim gibi çalışmalar deneme öylesine yaptım diye saçma yorum istemedim.
  10. Berkay AKÇAOĞLU

İmza ve WP Denemeleri

zaten bunlar öylesine deneme :) normalde böyle şeyler yapmam.arayüz , wallpaper ,rank vb.
  11. Berkay AKÇAOĞLU

İmza ve WP Denemeleri

@Kemal Aksekioğlu Hocam özellikle istendi."Hack" forumu olduğu için çok renkli istenmedi :)
  12. Berkay AKÇAOĞLU

İmza ve WP Denemeleri

Arkadaşlar "Hack" forumundan olduğu için "hack" tarzı yaptım kusura bakmayın :) Not: Açıklamalar aynı kalsın dendi.Ve arka plan siyah istendi. Bir de wallpaper var. Reklam olarak anlamayın sadce çalışmadır bu..
  13. Berkay AKÇAOĞLU

Anka Games Afiş

Tamam hocam skype mesaj attım :)
  14. Berkay AKÇAOĞLU

Anka Games Afiş

Anka Games 23 Nisan İndirim Afişi Deneme;
  15. Berkay AKÇAOĞLU

3'lü Kombo | Anka Games | v1 - v2 - v3

Yorumlar için teşekkürler.Her forumda v2 beğenildi.v3'te cam kırıkları , güneş yansıması ve duman var.Daha savaş , aksiyon efekti vermek istedim.v2'ye gelince evet kartal sayfam olmuş onu düzeltiriz sorun değil.Yorumlarınız için herkese teşekkürler :)
  16. Berkay AKÇAOĞLU

3'lü Kombo | Anka Games | v1 - v2 - v3

Bazı forumlarda paylaştığımda hareket kat vs. dediler. 3 sürüm yaptım hangisi daha iyi olmuş. v1: v2: v3: Anka Group Resmi Sayfada Ön İzleme; Not: Ön İzleme dediysem fotoğrafın ön izlemesi kapağı pss'den yerleştirmedim :) Hangisi güzel ve hatalarım neler ?
  17. Berkay AKÇAOĞLU

Zon Maskot Logo Denemesi

Teşekkür ederim tekrar deneyeceğim
  18. Berkay AKÇAOĞLU

Zon Maskot Logo Denemesi

Tamam sağolasın ;)
  19. Berkay AKÇAOĞLU

Zon Maskot Logo Denemesi

Arkadaşlar kusura bakmayın biraz acemiyim zaten ilk denemelerim bunlar: Benim değerlendirmem: Renkler aynı , çok sade ve basit. Logo PNG türündedir. Eksiklerimi söylerseniz ona göre düzenleyeceğim.. İyi forumlar... Düzenleme: gezegen adlı arkadaşın uyarılarından sonra logom: Siyah Arka...
Yukarı Alt