Arama sonuçları

1. Berkay AKÇAOĞLU

İlginç Bilgiler Arayüz Tasarım

Arkadaşlar bazı hatalarım vardır kusura bakmayın :) Sizin kadar usta değilim :)
  2. Berkay AKÇAOĞLU

| Allame Wallpaper Çalışması |

NOT: Arkada "Sultan Ahmet" camisi var sanırım.Tam camiye dikkat etmedim ama..
  3. Berkay AKÇAOĞLU

İmza ve WP Denemeleri

Arkadaşlar "Hack" forumundan olduğu için "hack" tarzı yaptım kusura bakmayın :) Not: Açıklamalar aynı kalsın dendi.Ve arka plan siyah istendi. Bir de wallpaper var. Reklam olarak anlamayın sadce çalışmadır bu..
  4. Berkay AKÇAOĞLU

Anka Games Afiş

Anka Games 23 Nisan İndirim Afişi Deneme;
  5. Berkay AKÇAOĞLU

3'lü Kombo | Anka Games | v1 - v2 - v3

Bazı forumlarda paylaştığımda hareket kat vs. dediler. 3 sürüm yaptım hangisi daha iyi olmuş. v1: v2: v3: Anka Group Resmi Sayfada Ön İzleme; Not: Ön İzleme dediysem fotoğrafın ön izlemesi kapağı pss'den yerleştirmedim :) Hangisi güzel ve hatalarım neler ?
  6. Berkay AKÇAOĞLU

Zon Maskot Logo Denemesi

Arkadaşlar kusura bakmayın biraz acemiyim zaten ilk denemelerim bunlar: Benim değerlendirmem: Renkler aynı , çok sade ve basit. Logo PNG türündedir. Eksiklerimi söylerseniz ona göre düzenleyeceğim.. İyi forumlar... Düzenleme: gezegen adlı arkadaşın uyarılarından sonra logom: Siyah Arka...
  7. Berkay AKÇAOĞLU

Forum Exe Yılbaşı Çalışmam

Lütfen ne eksik , ne fazla , ne katmalıyım veya çıkarmalıyım söyler misiniz ?
  8. Berkay AKÇAOĞLU

Reklamcılık nedir ?

Günümüzün en önemli mesleklerinden biridir. Ticari bir iletişim olan, sanat kokan ikna aracıdır, reklam. Reklamcılık ise imaj dünyasının sözcüsüdür. M.Ö. 300 yıllarında, toplumlar içerisinde doğmuş ve gelişim göstermeye başlamıştır. Reklamcılık ilk zamanlarda, çığırtanlar, tellallar...
  9. Berkay AKÇAOĞLU

SCY Tasarım Logo

SCY TASARIM Logo Çalışmam. Renkler Çok Koyu Fakat Açık Renkli Bir Tema Düşünmüyorum. Tema Gri-Siyah Ağırlıklı Bir Tema Olacağı İçin Bunu Yaptım.
  10. Berkay AKÇAOĞLU

EMKO ISI Logo Çalışmam

Tema Gri , Turuncu Olduğu İçin Bunu Yapabildim.
  11. Berkay AKÇAOĞLU

SKY Design Çalışmam

Merhaba Üslerim , Aslarım. Kendi Yaptığım Bir Çalışmayı Göstermek İstiyorum. Not: Png'si Elimde Var Ama Bunu Koydum.
  12. Berkay AKÇAOĞLU

Cinema 4D

Cinema 4D ile basit bir Abstract çalışmam...
  13. Berkay AKÇAOĞLU

Grafikerler.Org - Siteye Giriş Sistemi

Merhaba Grafikerler.Org Ailesi. Site'nin Girişini Değerlendirmek Amacıyla Yaptığım Bir Çalışma. PSD Elimde Var. Kötü Olan Yerleri Söylerseniz Değiştirebilirim.
  14. Berkay AKÇAOĞLU

Ateş Makine Çalışmam

Yorumlarınız Benim Daha Güzel İşler Başarmama Yardımcı Olacaktır. Yorumlarınızı Bekliyorum. Daha ayrıntılı incelemek için büyük hali:
  15. Berkay AKÇAOĞLU

Maxyweb Çalışmalarım

MaxyWeb Bilişim Çalışmalarım. Yorumlarınızı Bekliyorum.
  16. Berkay AKÇAOĞLU

Sünnet Davetiyesi

17. Berkay AKÇAOĞLU

Grafikerler.org Rank Çalışmalarım

Merhaba Dostlar; Grafikerler.org Ailesi; Bu Forumda Yeniyim ve Forum Hoşuma Gitti. Önceki Konumda da Belirttiğim Gibi Biraz Amatörüm. Aşağıdaki Rank Numunedir. Daha Altın Üye , Yönetici , Teknik Bakım , Moderatör , Stajyer Moderatör Banlı Vs. Aklınıza Ne Gelirse Yapmayı Planlıyorum ve...
  18. Berkay AKÇAOĞLU

HardCore Design Çalışmalarım

Facebook HardCore Design Sayfamıza Yaptığım Tasarımlar.Biraz Amatörüm Kendimi Geliştirmeye Çalışıyorum:
Yukarı Alt