Arama sonuçları

1. B

En iyi Fiyat Garantisi slogan denemesi

çok teşekkür ederim.
  2. B

gökkuşağı yapımı nasıl olmuş :)

eline sağlık blur biraz fazla abartılmış gibi.
  3. B

Karnaval Serisi

bu paylaşımlar sizemi ait ? size aitese birtane Psd paylaşmanızı rica edebilirmiyim ? teşekkürler.
  4. B

hahaha Çok hoş :D fakat bu çalışmayı türk bayrağı üzerinde değilde Gs forması üzerinde yapsaydın daha güzel olurdu :)
  5. B

PES 2013 Afiş Tasarımım

Biraz çalıntı bir fikri var gibi geldi ama eline sağlık güzel olmuş.
  6. B

roll banner çalışması

perspektif'de bir sıkıntı olabilir mi ? onun haricinde güzel bir çalışma,eline sağlık
  7. B

En iyi Fiyat Garantisi slogan denemesi

Arkadaşlar fikirlerinizi düşüncelerinizi bekliyorum ;
  8. B

Grapiksel Banner

mevzu budur müdür. :) Bravo !
  9. B

Film Afisi Deneme

Efektlerin dikkat çekmiş,Bravo güzel bir çalışma.
  10. B

Deneme çalışması

Renkler çok soft, Önemli kısımları farklı renkelerle patlatmak daha doğru olabilir.Emeğine sağlık
  11. B

Deneme Çalışmam

tasarım fikir hoş,fakat çok okunaklı değil.Yazıyı okumak için baya uğraştım.
  12. B

İşler Güçler - Tshirt tasarım yarışması-deneme tasarım

2.Çok yaratıcı,Surat objelerini daha büyük kullanırsan daha iyi olabilir.Eline sağlık
  13. B

2.Deneme Kartvizit Çalışmam

logoyu sağa yazılarla hizaladığın zaman daha güzel duracaktır, Açık yeşil yerine daha farklı renk kullana bilirsin.
  14. B

deneme kartvizit çalışmam

bana yaratıcı geldi, ön kısım Oval arka kısım dik açılarla kesin olursa daha iyi olabilir.Eline sağlık güzel bir iş çıkartmışsın.
  15. B

deneme katalog

renkleri doğru kulanmışsın Figürlere kattığın hareketler çerçeveler birazdaha farklı olursa daha iyi olur diye düşünüyorum. Nekdar doğrudur bilemem ama genel çerçeveden baktığımız zaman gayet hoş bir tasarım.
  16. B

Kültür Turları Deneme Banner Çalışması.

Arkadaşlar selam ; sadece fikirlerinizi almak adına kabataslak yaptığım bir tasarımı sunuyorum.Gölgelendirme vb. gibi yerlerde hatam eksiğim varsa lütfen söyleyin. şimdiden teşekkürler.
Yukarı Alt