Arama sonuçları

1. Popular Demand

Photoshop web tasarım dersleri - 3 - arkaplan oluşturmak

Anltaım için teşekkürler. Bilindik şeylerin üzerine izlemek bile faydalı. Bir kısayol öğrenmek bile kardır bana göre. Tekrar teşekkürler, emeğinize sağlık.
  2. Popular Demand

Satılık 32 Günlük Shutterstock Üyeliği! Sadece 200 TL!

İçerik, telif hakları nedeni ile silinmiştir! (Yönetim)
  3. Popular Demand

photoshopta bunları nasıl yapabiliriz

Köşeleri oval bir rectangular ile kutunu ortaya çıkar. Sonra sivri olmasını istediğin kısımlar için CTRL + T yap ve şekle sağ tıklayarak Warp seçeneğini seç. Bu şekilde istediğin yeri ile oynayabilirsin..
  4. Popular Demand

Kategori isimleri gözükmesin

@Soner DİLEK Kaynak kodları paylaşırsanız yardımcı olurum..
  5. Popular Demand

Shutterstock | 15 GB Dev Arşiv!

İçerik, telif hakları nedeni ile silinmiştir! (Yönetim)
  6. Popular Demand

FREELANCE İş Arıyorum

Merhaba, Photoshop, Illustrator : İleri Seviye Corel Draw : Orta Seviye After Effects : İyi Seviye Her türlü tasarım programlarını kullanıyorum.. Tekliflerinizi bekliyorum. 0539 321 30 30 yunus@yunusguneyli.com
  7. Popular Demand

Shutterstock'tan İstekleriniz Buraya..

@suphanaktas Harika işler çıkarmışsın bravo çok güzel her biri :) Allah bol kazançlar versin inşallah kardeşim.. Kolay gelsin.
  8. Popular Demand

@suphanaktas Tamamdır indirip çevirdim kardeşim. Ne güzel işlerle uğraşıyosun bu vektörü kullanana aracılık etmek bile güzel :) Buyur tıkla
  9. Popular Demand

@suphanaktas Rica ederim kardeşim ama Esma-ül Hüsna'yı bulamadım. Sen bulursan gönder kodunu olur mu?
  10. Popular Demand

@suphanaktas X6 ile açıp Version 12 olarak kaydettim. Dene bakalım açılacak mı.. Tıkla
  11. Popular Demand

@suphanaktas Bir bilgim yok kardeşim o konuda. Muhtemelen versiyon uyumsuzluğudur. Yine de bir çözümü vardır diye düşünüyorum. Aldığın hata/uyarı'yı da belirtirsen belki burada ki diğer arkadaşlar yardımcı olabilir.
  12. Popular Demand

@suphanaktas TIKLA İNDİR
  13. Popular Demand

@suphanaktas Tam olarak ne istediğinizi belirtirseniz yardımcı olabilirim. İstediğiniz dosyanın linkini verin mesela.
  14. Popular Demand

Shutterstock sitesinden kullanmak istediğiniz içerikleri (web butonları, menüler, text boxlar veya herhangi görseller) buraya yazın, hesabımdaki bakiyem üzerinden indirip göndereyim.. Tamamen ÜCRETSİZDİR. Kotam fazla olduğu için bayram hediyem olsun Grafikerler ailesine :)
  15. Popular Demand

Stock Foto ve Videolar (Satın aldıkça ekleyeceğim..)

Merhaba arkadaşlar, Çalıştığım inşaat firmasının projesi için katalog tasarlıyorum, gerekli içeriği edindim ve sizlerle de paylaşmak istiyorum. Aldıkça da paylaşacağım. Çeşitli stock sitelerinden satın aldım vektörleri. Hepsi XL ebatlarındadır. Linkler ölmez, kendi alanımdadır. FITNESS...
  16. Popular Demand

Koyun

Bayram üzeri gerekli olabilir diye paylaşmak istedim. Koyun.eps
  17. Popular Demand

2 Adet Stock Photo (Vectorel)

Merhaba arkadaşlar.. Son çalışmamda kullanmak üzere 123rf'den satın aldığım 2 adet vektörel'i sizlerle paylaşmak istiyorum.. Paylaşım kısmına açacaktım konuyu fakat, sanırım yeni olduğum için yetkim yokmuş.. Vektör'ler basın ile ilgili, umarım işinize yarar.. İyi çalışmalar. Basın 1...
  18. Popular Demand

Tv Alt Bantı / Lower Third

Çok başarılı görünüyor emeğine sağlık.. Bence bu tür paylaşımları detaylandırmak gerek. En azından hazırlama aşamasında hangi programlardan ya da nesnelerden yararlandın, hangi video çözünürlüğünde ve formatlarda hazırladın vs.. Paylaştığın için teşekkürler.. :)
Yukarı Alt