Arama sonuçları

1. mm software

Nokta Obezite Kontrol [M.M. Software] Sağlık İçin Öğren

Yazılımcı: M.M. Software of Nokta Soft. & Graphic Amacı: Obez olup olmadığınızı kontrol etmek için yazılmış bir programdır, görsellik amacına uygun olarak dizayn edilmiştir. Tek sürüm olarak yayınlanmıştır, geliştirilmeyecektir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekli değil mi? :) Ekran Görüntüsü:
  2. mm software

Web İle İlgili Bir Site İçin Facebook Kapak Tasarımı

Sizce bir eksiği yada yanlışı var mı acaba?
  3. mm software

Duvar Kağıdı Çalışmam

Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi bir çalışma yapayım dedim yaptım ve böyle bir şey çıktı ortaya. Eleştiriye açığım yorumlarınızı bekliyorum ;)
  4. mm software

Kartvizit ve Facebook Kapak Tasarımım //Ku-In Management Için

Facebook kapak tasarımı: Teslim edildi ama görüşlerinizi almak isterim...
  5. mm software

M.M. Günlük v1.0 [Güncel]

Programın Adı: M.M. Günlük Version: 1.0 Coder: M.M. Software Grafikler: WeXz Designers Katkısı bulunanlar: Nuclear Soft., Nokta, SoloCellat Programın amacı: M.M. Günlük v1.0 ücretsiz olup günlük tutmanızı ve bu günlük kayıtlarınızı en güvenli şekilde bilgisayarınızda saklamanızı sağlar...
  6. mm software

2Pac Shakur Çizimim

2Pac Shaku çizim çalışmamı sizlere sunuyorum çizim ve boyama bana aittir, hatalarım varsa belirtirseniz sevinirim, dışardan bir bakış her zaman iyidir.
  7. mm software

Program Girişi - Görüşlerinizi Alabilir miyim?

Selamun aleykum, ben grafik tasarımdan daha çok programlama içinde uğraşıyorum arkadaşlar, ancak programlar içinde grafik çalışmaları gerekli olduğu için bazen yaptığım çalışmalarda kararsız kalabiliyorum. Sizlerden isteğim sizlerin özgün fikirlerinizi almak görüşleriniz doğrultusunda görsel...
  8. mm software

Programım İçin Giriş Ekranı Hareketli Çalışmam

Counter Strike kontrol kodlarını oluşturan M.M. Cfg Maker programım için yapmış olduğum açılış ekranıdır, görüş ve önerilerinizi bekliyorum :) Not:Alt orta bölümde bir süre sonra giriş ve çıkış butonları beliriyor programda ve aynı zamanda sağ ve sol altta diğer programlarıma ait reklamlar...
  9. mm software

noktayazilim.tk | Logo Çalışmalarım

Forumum için yapmış olduğum logo çalışmalarım...
  10. mm software

Göksel Dijital Resim Çalışmam

Buyrun arkadaşlar dijital resim çalışmalarıma bir yenisini daha ekledim görmek isteyen olursa diğer çalışmalarımıda eklerim ama şimdilik güncel olduğu için bunu koyuyorum. Göksel çok sevdiğim sanatını başarıyla icra eden hanımhanımcık çok tatlı bir bayandır saygı ve sevgilerimi sunuyorum...
  11. mm software

M.M. Software Logo Çalışmam [.gif]

Buyrun arkadaşlar kendi programlarım için hazırlamış olduğum logo çalışmasıdır. Sizlerden yorumlarınızı görüş ve eleştirilerinizi almak istiyorum şimdiden teşekkürler.
  12. mm software

M.M. Tv v2.0.0 [Tüm Güncellemeler]

M.M. Tv v2.0.0 Program Coder: M.M. Software Programın Adı: M.M. Tv Version: 2.0.0 Kullanıcı Adınız: mm software Şifreniz: wexz *V.I.P. Üyeliğe sahip olacak kişilere ulaşılacaktır. Sizde V.I.P. üyelik istiyorsanız "maestromahzen@hotmail.com" adresiyle iletişime geçiniz! Programın Amacı: Bu...
Yukarı Alt