Arama sonuçları

1. Bilal Kılınç

Yazılım Firmasının Ürün Logosu

Merhaba arkadaşlar, yazılım firmasının ürün logosu karşınızda. SDR'nin açılımı; Satış, Dağıtım, Raporlama. Bu açılımı sembolize etmek amacıyla yapılmış amblem ise solunda görünüyor. SDR de kullandığım bu fontu dinamik görünümüyle hem firmanın yapısını hemde ürünün işlevselliğini ifade ettiğini...
  2. Bilal Kılınç

Yazılım Firması İçin Logo Çalışması / Logo Hakkında Düşünceleriniz.

​Merhaba arkadaşlar. Ben pek logo işlerini almam fakat bu işi almak durumunda kaldım. Bu yazılım firması belediyelere özel hizmet vermek amaçlı kurulmuş. Gerekli bilgileri topladıktan sonra işe koyuldum. Ve gördüğünüz bir kaç çeşitlemelerle birlikte bu logo ortaya çıktı. Logo proflarından...
  3. Bilal Kılınç

Remax Carisma / Dergi arka kapak çalışması

Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
  4. Bilal Kılınç

Uzman Arsa Ofisleri_ilan tasarımı

Arkadaşlar çalışmada eksik bilgiler var fakat ben sabırlı biri değilim :) değerli yorumlarınıza...
  5. Bilal Kılınç

Gürses Gayrimenkul ilan tasarımı Revize!

Arkadaşlar, şimdi nasıl olmuş, üzerinde bir kaç değişiklik yaptım ve alternatif başka bir tasarım daha yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum.
  6. Bilal Kılınç

Gürses Gayrimenkul İlan Çalışması

Merhaba, yaptığım ilan çalışması yorumlarınızı bekliyor. Logo nerede diyeceksiniz. Logo çizim aşamasında, sonra uygun bir yere eklicem. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
  7. Bilal Kılınç

Logo revize

bu eski logomuz bu ise revize edilmiş logo. sizce nasıl olmuş? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
  8. Bilal Kılınç

Sizce nasıl olmuş?

Değerli yorumlarınızı bekliyroum.
  9. Bilal Kılınç

Sizce Nasıl Olmuş?

Merhaba arkadaşlar. Mnc çakmak... firmasına bir katalog yapıyorum. İç sayfadan örnek olarak 1 tane yaptım. Önce siz görün diye düşündüm. Eksiklerim muhakkak vardır. Onları da siz değerli bilgilerinizle tespit edersiniz. Değerli yorumlarınızı heyecan ile bekliyorum...:)
  10. Bilal Kılınç

Lütfen yardım!!! Acil İş adamı resmi lazım...

Merahaba arkadaşlar, SDS (sağlık danışmanlık sistemi) (iş adamlarına yönelik bir kurum) kurumuna bir broşür yapıyorum. İç sayfalarını hazırladım. Müşteri Ön kapağa mutsuz veya düşünür bir iş adamı, arka kapağa ise mutlu veya rahata kavuşmuş bir iş adamı resminin kullanılmasını istiyor...
  11. Bilal Kılınç

"İl Genel Meclis Üyesi" Acil Logo Lazım!!!

Merhaba arkadaşlar İl Genel Meclis Üyesi Logosu lazım. Arşivinde olan varsa lütfen paylaşsın. Brandsoftheworld de buldum fakat döküman sorunlu heralde açılmıyor. Şimdiden teşekkürler...
  12. Bilal Kılınç

Illustrator de "bir objeyi diğer objenin içine nasıl yapıştırılır?"

Merhaba arkadaşlar, Illustrator de yeniyim. Yapamadığım şeylerden biri " Bir objeyi, diğer objenin içine yapıştırmak?" (Freehand' de "Paste Contents") Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...
  13. Bilal Kılınç

Freehand'den Photoshop'a copy pasteye dikkat!!!

Merhaba arkadaşlar, sizinle paylaşmak istediğim birşey var şöyle ki; belki birçoğunuz biliyor, fakat benim gibi bilmeyen yada bugüne kadar böyle birşeye rastlamamış olan arkadaşlar vardır zannı ile yazıyorum. Freehand'de herhangi bir şey yazıp copy diyerek, photoshop taki dökümana paste...
  14. Bilal Kılınç

Apartman Clipartı 'İSTEK'

Arkadaşlar bana değişik apartman clipartları lazım. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler... arkadaşlar buraya kimse uğramıyor mu? neden kimse cevap yazmıyor...
  15. Bilal Kılınç

Teshib vektör yardım

http://rapidshare.com/files/166845862/12.jpg.html Merhaba arkadaşlar. Bu teshib elinde olan varmı? Bendeki 72 dpi olduğundan işime yaramıyor.:( En az 300 dpi lazım. Mümkünse vektör olsa çok ama çok iyi olur. Birde bendeki resimde backraund var. Teshib onun üzerine basılmış. Bana sadece teshib...
  16. Bilal Kılınç

vektör yardım

arkadaşlar bana altta linkini verdiğim resmin desenleri lazım. Vektör olucak. Bana yol gösterecek bir arkadaş olursa beni çok sevindirecek. Çünki işyerinde bunu bekliyorlar. :confused: Neyapacağımı bilmiyorum. Lütfen yardımcı olun...
Yukarı Alt