Arama sonuçları

1. S.C.K. TASARIM

Kafa Maskot-1

@McCcDd Bir yerde rastladım iki tane yan çizgi çekmişti. gayet güzeldi oradaki :)
  2. S.C.K. TASARIM

Kafa Maskot-1

Kafa Maskot-1 Merhaba Maskotlara bayılırm farklı bir ifadesi var :) Bunu yapmak çok kolay değil özellikle bire bir aynısını yapanların hayranıyım :) Bununla ilgili birçok örnek denemem olucak :D İlk adımı attık sadece kafa ile :D vücut yok ;) vücutu yapmaya kalkışsam kolu bacağı eksik...
  3. S.C.K. TASARIM

El Çizimi Maskot

Merhabalar İstanbulun üşüdüğü bu günlere elime aldığım bir kağıtta deneme yaptım aslında bu deneme karla alakası yoktu ama sonra olabilir diye düşündüm 7B kalemiyle çizdiğim bu maskotlar biraz değişik yani düşünce tarzıma göre değişik :) Fazla sizi yormak istemiyorum yazılarımla sizden ricam...
  4. S.C.K. TASARIM

Yılbaşı İndex Kırmızı Blogger Versiyon

Merhabalar. Kırmızı yılbaşı indeximi biliyorsunuz bununla birlikte blogger indexide veriyorum çünkü bloggerde ftp yok dosyaları atamıyoruz bende blogger için kodladım tabi bazı yardımlar ile bu yardımları sayğlıyanları aşağıda veriyorum sonrada kodu ve canlı önizlemede vericeğim. // İndex...
  5. S.C.K. TASARIM

Yılbaşı İndex

@shadow110 Önemli değil :) Blogunuzun adresinide öm olark yollarsanız memnun kalırım. Buda kodunuz <!doctype html> <!-- Telif Hakları // İndex: S.C.K. TASARIM // Geri Sayım Aracı: Berk Öztoprak // Siteye Giriş: Kod Dostu // Telif Bölgesini silip silmemek sizin elinizde Silmesseniz İndexde...
  6. S.C.K. TASARIM

Yılbaşı İndex

@shadow110 İngilizce hali buyrun. <!doctype html> <!-- Telif Hakları // İndex: S.C.K. TASARIM // Geri Sayım Aracı: Berk Öztoprak // Siteye Giriş: Kod Dostu // Telif Bölgesini silip silmemek sizin elinizde Silmesseniz İndexde gözükmez... --> <div class="arka"> <script...
  7. S.C.K. TASARIM

Yılbaşı İndex

@shadow110 hıımmm ben psd dosyasını bulıyım ayarlarım biraz bekleyin bu arada interntte sorun yaşıyorum ttnet yektililerine durumu haberdar ettim ilgilenicekler buyüzden sizle itibaratım kesile bilir ben buradan kodu veriyim.... gadget bölümne html kod bölümne eklersin. <!doctype html> <!--...
  8. S.C.K. TASARIM

Yılbaşı İndex

@shadow110 İndexi bloggere eklemeyi başardım. demo site http://tema2sck.blogspot.com/ Kodlarıda yarın ekliyeceğim.....
  9. S.C.K. TASARIM

Yılbaşı İndex

@shadow110 Yapılamaz diye birşey yoktur bende :) sadece bilmediğim vardır..... Ben indexin tüm resimlarini upload ederim jsleri,ni upload ederim bloogerde ayrı sayfa oluşturmadan html bölmüne eklenir olur biter ben uğraşıyorum şimdi. Not: Herşey tamamlandı Blogger eklenmek için hazırlanıyor.....
  10. S.C.K. TASARIM

Yılbaşı İndex

Bloggerde ftp sistemi yok bu yüzden dosyları atıcak yerimizde yok :S
  11. S.C.K. TASARIM

Yılbaşı İndex Kırmızı

@Seyit Ali Başer Sağolun :)
  12. S.C.K. TASARIM

Yılbaşı İndex Kırmızı

Merhablar Yılbaşı indexi mi gördünüz yeşil olanını. İstek üzerine kırmzı istendi bende tabiki dedim :) elime yapışmaz ya işte farklı versiyonu olur :) Yeni özellik olarak yılbaşı karı koydum blogumda da kullanıyorum kar kodunun yapımcısı sanırsam "EPfarki.com" ona teşşekkür ederim :) Siz kar...
  13. S.C.K. TASARIM

Yılbaşı İndex

Merhabalar Yılbaşı geliyor bir tane index patlatalım dedim :) ve patladı :D Tasarımı basit ama şık olan bu indexi size ücretsiz olarak sunuyorum.... İndexde farklı olan sadece tasarım dışında biraz kodlama var. Kodlamada beni zorlıyacak olan geri sayım aracıydı bunuda internetten buldum...
  14. S.C.K. TASARIM

Etüt Odası Logotype Deneme

@Berkay AKÇAOĞLU En son yaptığım o zaten aşamalarını verdim...
  15. S.C.K. TASARIM

Etüt Odası Logotype Deneme

Merhabalar 3d yazılar bayılırım bu çalışmamda ona benziyor ama değil ben isim koyamadım :) Birkaç birşey daha katılırmı evet katılır ama ne katılır bilmem :) Logotype yapım aşamalarını sırasıyla veriyorum
  16. S.C.K. TASARIM

Karışık Çizimler

@Tayfun ŞENOĞLU evet geçici defter bize tablet vericekler2 tane defter alın dediler bende kareli aldım :D Hekes pro. işler bekliyor burada alıştım bu tür yorumlara biride çıkıp şunu demiyor arkadaşım bak şu çizgileri şöyle biraz daha koyu çiz, şu efekti incele, şu konuları incele filan...
  17. S.C.K. TASARIM

24 Kasım Öğretmenler Günü İndex

Merhabalar Bu gün 24 Kasım ve öğretmeler günü.... Küçüklüğüme geri dönüyorum ve ileri sarıyorum çoook öğretmen benle ne kadar uğraşmış yani benle ne kadar ilgilenmiş bende onların verdiği bilgiyi en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyorum.... Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü Kutlu...
  18. S.C.K. TASARIM

Karışık Çizimler

@Hakan Dağdeviren Neden?Sebeb?
  19. S.C.K. TASARIM

Z Man Maskot Çizimi

Derse göre konu konuya göre motivasyon Ders: Cografya Konu:İklim çeşitleri Motivasyon bune beee ilk okuldada aynısı gördük Sonrası bu....
  20. S.C.K. TASARIM

M.Kemal Yazısı El çizimi

@Hakan Dağdeviren yok yok sınıfta iki kişiyiz :D her sınıfta böyle çizimler çıkıyor :)
Yukarı Alt