Arama sonuçları

1. S

Bu ayarı nasıl verebilirim?

Aynı fotoğrafı ben rötuşlamaya çalıştım ve tam olarak istediğim rengi alamadım, tam olarak renk kodlarını ayarladığım halde. Bunu kastettim. :)
  2. S

Oyun Kartı Tasarımları.

Gerçekten güzel olmuş çok beğendim :)
  3. S

Bu efekti nasıl yapabilirim ?

Önce brushunu istediğin kalınlığa ayarla sonra pen toolla çizgi çek sağ tıkla stroke path de ordan simulate ..... bişey vardı adını unuttum ona tik koy tamam de bu kadar :) o kadar uğraşmaya gerek yok
  4. S

Bu ayarı nasıl verebilirim?

Merhaba arkadaşlar ben sıkı bir Madonna hayranıyım ve hakkında sızan ve ya yayınlanan fotoğrafları sıkı takip ederim. Geçenlerde Girl Gone Wild için verdiği pozun shopsuz hali çıktı. Tende oynama yok ama renklendirme çok iyi yapılmış. Bu tarz bir resim nasıl çıkarılır? Photoshop CS6...
  5. S

Bu efekt nasıl yapılır

Topaz Clean 3... :)
  6. S

Şu resimdeki efekti nasıl verebiliriz ?

Bu efektleri Topaz Clean 3 ile rahatça yapabilirsin, link paylaşamıyorum ama ararsan rahatlıkla bulabilirsin, kolay gelsin :)
  7. S

2 adet görsele 2 adet soru :)

@Aslı SAYILIR Peki çok teşekkürler bitince koyarım buraya :clap2:
  8. S

Teşekkür ederim Aslı Hanım. Bununla çok azda olsa benzetebildim, arkaplanı hazırlayan Mert Alaş'ı alnından öpüyorum :) Çok az daha üstüne çalışırsam olacak, teşekkürler yardımınız için. :)
  9. S

Merhaba. :) Buradaki gibi bir arkaplan nasıl hazırlanır bunu öğrenmek istiyorum, bu saçma şeyi nerden buldunuz diye sorarsanız Madonna'nın bu sene çıkardığı albümün kapağının arkaplanı. Bu şekilde renklendirmeler nasıl yapılır? Bu şekilde çizgiler? :allalla: Çizgileri Photoshop'un WAVE komutu...
Yukarı Alt