Arama sonuçları

1. futurist

Çzdiğim motifleri dijital ortamda nasıl çizebilirim ?

@Vedat Yavuzoğlu bak bunda haklısın. 2 gündür bileğim ağrıyor. o gün aklıma geldi . tablette çizim yaparken bilgisayar ekranı programın içeriği gözüküyormu. yoksa düz bir kağıda çizer gibimi diye. çok yaygın değil
  2. futurist

Neden hemencecik olmuyor yaa?..

konsept tasarımını biraz açarmısınız
  3. futurist

Afiş Tasarımında Değerlendirme Kriterleri

"Dünyanın çeşitli ülkelerinde kültürel nitelikte afiş yarışmaları düzenlenmektedir. Lahti (Finlandiya), Colorado (Amerika), Brno (Çekoslovakya), Moskova (Rusya) ve Toyama (Japonya) afiş bineallerinin yanısıra; grafik tasarımcılar arasında yüksek bir prestije sahip olan Varşova Afiş Bienali...
  4. futurist

Sistem geri yükleme nasıl yapılır?(Resimli anlatım)

sistemi geri almak kaydedilen bütün yazıların silinmesi ve bulaşmışsa virüs onu geri getirmekte mümkün. çok mecbur olmadan yapmamak gerekri kanımca. ama bilmekte fayda var
  5. futurist

Freelance motif nasıl yapılır

aynı konuyu 2 kere açmışsın.
  6. futurist

@Vedat Yavuzoğlu aslında çok istiyorum.sonra fareye dönmek zor olmasın alışkanlık ya işyerinde falan sıkıntı olurmu.
  7. futurist

azminizi tebrik ediyorum önceklie. tabiki katkıda bunmalısınız Hakan dağdeviren e kesinlikle katılıyorum Amacımız sizin şevkini kırmak değil. daha başarılı işler yaparak sektörde tutunmanızı sağlamak. Hangi firmayla çalışacaksanız onlardan işlerin yürüyüş şekliyle ilgili bilgi almakla başlayın...
  8. futurist

Grafik tasarım işkur yıllık planı olan varmı?

ne öğretiyim sıralama ne olsun diyemi soruyorsun
  9. futurist

Menü yardım...

ne yapmak istediğini anlamdım. üstelik yazıları okumakta zorlandım font ve renkler maalesef kötü. tam açıklama yap yardım edelim
  10. futurist

Online matbaa önerisi

Online matbaa araştırıyorum. Kişisel tasarımlarım için olacağından mümkün olduğunca ucuz ve sorunsuz bir site önerebilirmisiniz. birisi turmatsan önermişti en kalliteli makineler onda ve ucuz demişti özellikle ofset istiyorum ama dijital transfer 3d bütün baskı önerileride olur...
  11. futurist

Bi esarp daha

geçen seferki verdiklerinize göre daha iyi buldum. iç kısmın rengini biraz açarsanız daha güzel olacaktır yada değiştirmeyeceksen içinde ince yaldızlar koyarsan biraz renklendirebilirsin diye düşünüyorum. tabi ekran yanıltıcıdır. baskıdan nasıl geldiği önemli.
  12. futurist

Arkaplan Resmini Tüm Çözünürlüklere Göre Ayarlama (Videolu)

@Ömer BOZALAN dün açılmıyordu şimdi seyrettim. paylaşım için teşekkür ederim sitenizi hep ziyaret etmişimdir burda görünce şaşırdım ömer bey neden html 5 ayarını yaptınız başlangıçta. o olmadan da kodları yazınca çalışıyor. bir hikmeti mi var diye soruyorum html5 e yeni giriş yapacağımda...
  13. futurist

Zor anlarımda açıp seyrettiğim video

videolar için teşekkürler.
  14. futurist

Dök İçini Rahatla !

Birşey değil. şimdi yorumumu tekrar okuduğumda fark ettim. yardımcı olmak istediğimden umarım haddimi aştığımı düşünmezsiniz. karşımdaki herkese empati kurarak yaklaştığımdan bazen fazlaya kaçabiliyorum. düşündüğümü söylemek genelde başıma hep iş açmıştır. politik olmayı hiç başaramadım :)...
  15. futurist

Dök İçini Rahatla !

@GürhanErkal alışkanlıklar yeni alışkanlıklar doğuruyor. sizi tanımadığım için çalışmak istemiyorsunuz diye psikiyatrise gidin demek fazla karamsarlık olur ama aynı ilgisizlik özel hayatınızda da varsa o zaman evet düşünebilirsiniz gitmeyi.. çok bilindik bir cümle ama depresyonda...
  16. futurist

Bilgisayarda başkai FTP'de başka | Yardım Lütfen

png dedim ama jpeg de açıyor şimdi sürümden öyle geldi bana sanırım
  17. futurist

Web Sitemde Resimler Görünmüyor Yardım !

@husran sanki o dosyaya atılmıyor.httdoc dosyasına atılıyor. hangi ftp kullanıyorsun
  18. futurist

yardımcı olurmusunuz- web tasarımında resimin monitörlere göre otomatik ayarlanması

@Hasan gündüz banner 1000 px ayarlayın ortalayın. en küçük monitörde tam ekran olacak ekran boyutu büyüdükçede ortada kalır arkaya banner renginde bir renk atarsın width:100 % yaparsın onun özelliğymiş gibi görünür ama illa ben her monitörde tasarım tam ekran dursun diyorsan yani resim gibi...
Yukarı Alt