Arama sonuçları

1. ebru_rst

Katalog Tasarımı için font yardımı

Merhaba arkadaşlar, Ben aydınlatma üzerine katalog yapacağım. Ortalama 160 sayfa gibi birşey olucak. Benim size sorum font olacak. İlk defa yapacağım. 1-Hangi fontları kullanmalıyım ki baskıda sıkıntı olmasın. 2-Font boyutları ne olmalıdır.? 3-Birde başlık ve iç kısımdaki yazı karakterleri...
  2. ebru_rst

Yetenekli arkadaşlara ihtiyacım var dergi kapağı için!!!!!

Şuanki haliyle bir koy istersen bakalım.
  3. ebru_rst

Yetenekli arkadaşlara ihtiyacım var dergi kapağı için!!!!!

Bence ayarlayabilecek birisini istemekten ziyade , yol gösterecek , fikir söyleyebilecek birisi varmı diye sorarsanız sizin için daha faydalı olabilir. Çünkü insanların (özellikle tasarımcıların) zamanları altın niteliğinde. Fikirler alarak güzel tasarımlar çıkarabilirsiniz. ;) Kolay gelsin.
  4. ebru_rst

MTR Reklam Kurumsal Kimlik

Ben çok değendim. Emeğinize sağlık. :)
  5. ebru_rst

Otel broşür çalışması

Çok güzel olmuş , bayıldım. Emeğinize sağlık. :)
  6. ebru_rst

Afiş Denemesi..

Bence cok hoş olmuş emeğinize sağlık :)
  7. ebru_rst

vize calışmam logo

Meraba, Benim önerim size şu olabilir. J ve Ü nün üzerindeki minik kırmızı kutucuklar çok olmuş. Oralardaki kutuları biraz azaltırsan olabilir. Çok kutu kutu göz yoruyor yani alttaki kutularda tek çizgi olabilir nacizane görüşlerim benim. :)
  8. ebru_rst

Katalog Kapağı

Merhaba arkadaşlar, Benim aydınlatma ile alakalı bir katalog çalışması yapmam gerekiyor. Daha önce ciddi bir katalog çalışması yapmadım. ( ufak denemelerim oldu , fakat ciddi bir çalışmam olmadı ). Kapak tasarımında nelere dikkat etmeliyim. ? Ne tarz yapabilrim , iç dizayn sayfaları vs. Bana...
  9. Paşa Restaurant

Paşa Restaurant

10. ebru_rst

KPSS Eğitim Seti

Çok güzel olmuş bence. Tebrik ediyorum sizi.
  11. ebru_rst

3 Kırımlı Miskahve Broşürü

@Hümeyra Can Anladım Hümeyra hanım ilk çalışmam olduğu buradan belli oluyor sanırım. :) Ben sayfa bölümü olarak kırım sayısı alıyoruz biliiyordum ama çok teşekkür ederim daha iyi anladım :) Sağolun.
  12. ebru_rst

@Hümeyra Can 3 :) önce sağ kapak içeride kalıyor sonra sol kapak üstüne geliyor. Dolayısıyla 3 e bölerek çalıştım. Bu sebeptendir ki 3 kırımlı
  13. ebru_rst

Illustrator programı ile oluşturdum. Deneme amaçlı yaptım , kendi elimde taslak olması için. İsim tamamen uydurmadır bu arada:) Sağlıcakla :)
  14. Fotoğraf

Fotoğraf

miskahve2
  15. Fotoğraf

Fotoğraf

miskahve1
  16. Kahvelim 3 Kırımlı Broşür

Kahvelim 3 Kırımlı Broşür

Illustrator programı ile yapılmıştır. :) Saygılar :)
  17. ebru_rst

Kartizit Tasarım

@Aslı SAYILIR Aslı hanım onu yapamadım , bir türlü hatırlayamadım o kısımı inanın :)
  18. ebru_rst

Kartizit Tasarım

Illustator programı ile çizilmiştir. Nacizane bir çalışmadır :) Yorumlarınıza sunuyorum. Hadi bakalım :)
  19. Fotoğraf

Fotoğraf

kartvizit
  20. Regdizayn Kartvizit

Regdizayn Kartvizit

Illustator programı ile çizilmiştir. Nacizane bir çalışmadır :) Yorumlarınıza açığım.
Yukarı Alt