Arama sonuçları

1. ebru_rst

Katalog Tasarımı için font yardımı

Merhaba arkadaşlar, Ben aydınlatma üzerine katalog yapacağım. Ortalama 160 sayfa gibi birşey olucak. Benim size sorum font olacak. İlk defa yapacağım. 1-Hangi fontları kullanmalıyım ki baskıda sıkıntı olmasın. 2-Font boyutları ne olmalıdır.? 3-Birde başlık ve iç kısımdaki yazı karakterleri...
  2. ebru_rst

Katalog Kapağı

Merhaba arkadaşlar, Benim aydınlatma ile alakalı bir katalog çalışması yapmam gerekiyor. Daha önce ciddi bir katalog çalışması yapmadım. ( ufak denemelerim oldu , fakat ciddi bir çalışmam olmadı ). Kapak tasarımında nelere dikkat etmeliyim. ? Ne tarz yapabilrim , iç dizayn sayfaları vs. Bana...
  3. ebru_rst

3 Kırımlı Miskahve Broşürü

Illustrator programı ile oluşturdum. Deneme amaçlı yaptım , kendi elimde taslak olması için. İsim tamamen uydurmadır bu arada:) Sağlıcakla :)
  4. ebru_rst

Kartizit Tasarım

Illustator programı ile çizilmiştir. Nacizane bir çalışmadır :) Yorumlarınıza sunuyorum. Hadi bakalım :)
  5. ebru_rst

ındesign de sayfa büyüklüğü sorunu

merhabalar, benim sorunum ındesign calısma sayfamın açılışta görüntü boyurtu 12,5 olması. calısmamı kaydedince de devasa görünüyor . %100 luk ekran alanında calısmak istediğimde ise tabi yaptıklarım müthis büyük görünüyo bunun bir ayarı varmıdır. yoksa ben cm , mm olaylarında yanlıs birşey mi...
  6. ebru_rst

Hukuk Bürosu Logo Çalışması

Merhaba Arkadaşlar, Hukuk bürosuna bir logo çalışması yaptım. Fakat fontta bir sıkıntım var galiba. Bu konuda yardımcı olurmusunuz? Teşekkürler, Sağlıcakla.
  7. ebru_rst

Font Sıkıntısı

merhabalar, Tasarımlarını oluştururken font sıkıntısı yaşıyorum. Gerek kartvizit , gerek broşür vs. Onlar için uygun olan fontları , dikkat etmem gereken noktaları düzenlemekte sıkıntı yaşıyorum. Font arşivine ihtiyacım var sanırım :) Teşekkürler şimdiden. Sağlıcakla.
  8. ebru_rst

2013 Yılı Tebrik Kartı

2013 yılı için photoshop ve ıllustrator da hazırladığım yeni yıl kartı. Buda üzerinde çalıştığımız www.hayatistiklalde.com isimli projemiz için hazırlamış olduğum el ilanıdır. (Tasarım geçen seneye aittir. Eksikleri olduğunu bende düşünüyorum.) Yorumlarınıza saygı duyarım :))...
  9. ebru_rst

Freelance İş Arıyorum.

Freelance olarak grafik tasarım ( broşür,kartvizit,el ilanı vs.) ve dizgi işi (kitap dizgisi ) iş arıyorum. İlgilenenler bana dönüş yapabilirler. Mail : ebruuonall@gmail.com Kolay Gelsin. Sağlıcakla.
  10. ebru_rst

Indesign menü

Merhaba arkadaşlar, Benimde bir sorunum mevcut. Paragraf oluşturuyorum satır aralarına aralık vermeyi ( type >paragraf ) kısmındaki ayarlara baktım. Fakat satırların aralarına ve paragraf oluşumunda üstten pay vermeyi bulamadım arkadaşlar. Daha yeniyim bu konuda eksiğim şimdilik budur...
  11. ebru_rst

Indesign hakkında yardım

Merhaba arkadaşlar Indesign programını yeni öğreniyorum. Bana kendimi geliştirmem için video online-offline destek verebilecek site biliyorsanız söylermisiniz? Yardımcı olacağınızı düsünerekten böyle bir konu açıyorum. Teşekkürler :)
  12. ebru_rst

Test Kitabı Yapımı Hk. Yardım

Merhaba arkadaşlar , Ben yeni olarak test kitapları yazmaya başladım. Fakat mattype ve pagemaker kullanarak matematik testleri oluşturuyorum. Aldığım tepkiler page maker ın eski bir program olduğuna yönelik. Kimisi diyor ındesign öğren , kimi diyor corel veya ıllustrator. Kafam karışmış...
Yukarı Alt