Arama sonuçları

1. mkadzyn

Ankara Grafik Tasarımcı

2 Yıllık bir deneyimim var, Normalden uzak dizaynlar yapmayı seviyorum sadeliği ve gözü yormayan tasarımlar tercihim. Genelde ajanslarda ve tasarımsal çalıştığım için baskıya yollama konusunda bilgim yeterince yoktur. Yaptığım çalışmalara; www.mkadzyn.com ve https://www.facebook.com/mkadzyn...
  2. mkadzyn

Bu efekt nasıl yapılır

Merhaba Arkadaşlar, Ps ile yapılıyor galiba bu efekt tam olarak nasıl yapılıyor ilgili arkadaşlaradan cevap bekliyorum.
  3. mkadzyn

Grafik tasarımcı / Ankara

Merhaba, 2 yıllık bir tecrübem var Corel ve Photoshop kullanıyorum ai programını yardımcı olarak kullanıyorum. indd programını % 50 seviyesinde kullanıyorum. ayrıca xhtml ve css dreamweaver ile küçük kişisel web sayfaları yapabiliyorum. vbulletın mybb smt joomla ve wordpress gibi hazır...
  4. mkadzyn

Çok acil yardımcı grafiker / Ankara

Corel ve Photoshop bilen yardımcı grafiker aranıyor, Başvurularınızı mail üzerinden yapınız, fasulyedizayn@gmail.com Eryaman Göksü AVM için Fasulye Dizayn.
  5. mkadzyn

Deneme Çalışmalarım

Kurumsal tarzı çalışmalarım tipografi denemem: daha fazlası için: www.mkadzyn.com
  6. mkadzyn

İndesign Resim Akıtma

İndesign'de dekupeli bir resimin etrafına metin akıtma üst menüden birşeyi seçiyorduk hatırlayamatım ben bilen varmı acaba saygılar. Text warp değil.
  7. mkadzyn

Grafik Tasarım | ANKARA

www.mkadzyn.com adresinden CV' me ve Yaptığım Tasarımları Görebilirsiniz. Grafik Tasarım Sertifikam vardır. Askerlik: Yapıldı Tecrübe: 2 Yıl Programlar: Corel Draw % 70 Photoshop % 60 Illustrator % 55 InDesign % 60 Dreamweaver % 70 E-Posta: mkadzyn@mkadzyn.com
  8. mkadzyn

corel x6da cetvel

Bu değil galiba hocam o daha kucuk bir pencereydi oraya değer verip sağ ve soldan istenilen ölçüden cetvel çıkıyordu
  9. mkadzyn

corel x6da cetvel

Merhabal, ben x3 kullanıyordum tools menüsünde bir bölüm vardı tıklıyordum küçük bir pencere geliyordu ve orada rakamları girdiğimde (soldan üstden cetvelleri sürükleyip kesim alanınını belirtiyordum tam hızalı bunu otomatik yapan bir bölüm vardı) bunu x6' göremedim ? tam yerini bilen varmı...
  10. mkadzyn

Ankara Grafiker (acil)

Merhabalar, Cv ve portfolyo isteyenler www.mkadzyn.com adresini inceleyebilirler. Kullandığım programlar: Adobe Photoshop ( iyi ) Adobe indesign ( orta ) Adobe illustrator ( iyi ) Corel Draw x6 ( iyiden güzel ) Adobe Dreamweaver ( iyi ) 1.5 yıl kadar bir deneyimim vardır...
  11. mkadzyn

Grafik ve Web Tasarım Dersleri verilir ( ANKARA )

Merhabalar, Corel - Photoshop - Illustrator - Dreamweaver dersleri yerinde özel olarak verilir, Haftada tek gün 4 saat ( Pazar günleri ) xhtml ve css dersleride verilecektir. Grafik tasarımda matbaa sürecinde ne gerekiyorsa renk bilgisi, etek taşma payları nasıl verilir hepsi burada...
  12. mkadzyn

Corel ile Lazer makinası kullanımı

Merhabalar, corel programı ile lazer makinasının kullanımı hakkında kısaca bilgi verebilirmisiniz ? 1. Corel'e ek bir program gerekiyor mu ? 2. Corelden lazer makinasına gönderirken nelere dikkat etmek gerekiyor ? 3. Corelde çalışmayı yaparken nasıl bir yöntemle yapıyoruz çalışmayı ...
  13. mkadzyn

Tek kırımlı ve 2 kırımlı ölçüleri

Merhabalar, yalnışım varsa düzeltin lütfen. Tek kırımlı a4 arkalı önlü broşür örnek ölçüleri: Not: Dış kırmızı çizgi taşma alanı. İki kırımlı a4 arkalı önlü broşür örnek ölçüleri: Not: Dış kırmızı çizgi taşma alanı.
  14. mkadzyn

Corel'de magnet

Teşekkürler Kürşad bey, soldaki gibi yollasam yeterli olur mu ? yksa sağdaki gibi mi yollayım ?
  15. mkadzyn

300 ve 72 dpi hakkında

Merhabalar, arkadaşlar corel ile çalışıyorum genelde bildiğiniz gibi 72 ve 300 dpi çalışılıyor, örnek verecek olursanız 72 dpi ve 300 dpi' de hangi tür çalışmalar yapılır kısaca bilgi verirmisiniz saygılar.
  16. mkadzyn

Corel'de magnet

Dış hatlardan çizdğim deneme amaçlıdır baskıya gidecek şekli bu değil, ve elime tasarım kesilmiş hali ile geldi ve bunun aynısı olacak dedi ve bilgi sahibi birine sordum bana dış hatlarından çizmen ve kenara ayırman yeterli dedi ben üstüne basa basa dedim dış hatlardan çizerken 1-2 mm boşluk...
  17. mkadzyn

led tabela son aşama

kimsenin bilgisi yokmu acaba :)
  18. mkadzyn

led tabela son aşama

Merhabalar, eklediğim resimdede belirtiğim gibi led tabela olacak, ilk öncelikle ben ilk yaptığımda yuvarlaklar yazı köşelerinden orantısızdı hizalı değildi ben bunları ctrl+k ile ayırarak bazılarını hizaya soktum bu şekilde problem olurmu acaba ? ve asıl demek istediğim bunu resimde...
  19. mkadzyn

corel x6'da Text Warp özelliği

bahsettiğim olay photoshopda var ctrl+t sağ tuş warp özelliği ama hala göremiyorum malesef
  20. mkadzyn

corel x6'da Text Warp özelliği

evet bende Text Wrapdan bahseidiyorum bakıyorum göremiyorum ?
Yukarı Alt