Arama sonuçları

1. D

Bir Soru

Arkadaşlar uzun süredir merak ettiğim bir konu var, danışmak istedim. Şu logodaki gibi P'nin altındaki gölgemsi P silüeti nasıl yapılıyor? Aslında her türlü yapılabilir, yapabilirim bende. Ama bir kolay yolu olmalı. Uzun yazılarda da kullanılıyor bu teknik. Bilen var mı acaba? :)
  2. D

Adobe muse hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kodsuz, zahmetsiz website yapmayı vaad eden bu programı deneyimleyen var mı aranızda arkadaşlar? Kullanılabilir mi? :)
  3. D

Umk kimya logo çalışması

Arkadaşlar halâ logonun üzerinde çalışıyorum, son hali şu şekilde: Fikirlerinizi, önerilerinizi sunarsanız çok sevinirim. Önerilerinizle daha iyi bir logo çıkabilir. :) Düzenleme: Yenisi:
  4. D

Logo Sunumu Nasıl Olmalı?

Arkadaşlar, yaptığımız bir logoyu internet veya basılı ortamda müşteriye nasıl güzel bir şekilde sunabiliriz? Mesela: -Çizilen logonun arkaplan ölçüsü ve renk dengesi nasıl olmalı? -Logonun arkaplana göre büyüklük ve küçüklük açısından ölçeklenmesi nasıl olmalı? -Genellikle büyük logonun...
  5. D

Acil Yardıma İhtiyacım Var (Tasarlatasarlat Hesabı)

Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu site yarışmalar ile ilgili tasarımlar falan yapılıyor ve sonrada ödüllendiriliyor. Siteyi bayadır inceliyordum da, anca dün kayıt olmak nasip oldu. Bir yarışma dikkatimi çekti ve tasarım yapıp katılmak istedim. Saatlerce oturup tasarım yaptım ama tasarımları...
  6. D

Yetenek Sınavını Kazananların Çizim Seviyesi?

Arkadaşlar bu sene yetenek sınavına giricem. Rica etsem bu sınava giripte, kazanan arkadaşlar burda çizimlerinden bir kaç örnek paylaşabilir mi? Kendi seviyemi belirlemek adına çok iyi olur diye düşünüyorum.
  7. D

Photoshop CS6 (Özge Mardi BAYAR) Almalı mıyım?

Merhaba arkadaşlar, bu bayanın kitaplarından birini almak istiyorum ama çok kararsızım yardımcı olur musunuz? Biri başlıkta bahsettiğim CS6 kitabı bir tanede CS5.5 versiyonunu anlattığı kitabı var. Kitabı almış arkadaşlar acaba hangisinin anlatımı daha iyidir, güzeldir söyleyip yardımcı olabilir...
  8. D

Digital Painting/Illustration Hakkında

Arkadaşlar ben çizimle çok ilgiliyim ve en çokta yukarıda yazdığım dallar beni cezbediyor. Gel gelelim, bu konuda kendimi nasıl geliştiririm bir fikrim yok. Biliyorum ki bu konuda çok tecrübeli arkadaşlar vardır, bilgilerinden faydalanmak istedim. Acaba bu konularda iyi düzeye gelmek için hangi...
  9. D

Grafik Tasarım Bölümüne Yatay Geçiş Yapabiliyor muyum?

Arkadaşlar ben anadolu teknik lisesinde web tasarım okuyorum ve bu sene YGS-5'e girip, grafikerlik bölümüne gitmek istiyorum. Şimdi bildiğiniz üzere grafik tasarım bölümünün bulunduğu meslek liseleri var, üniversitede direk yatay geçiş yapabiliyorlar. Bende meslek lisesi ve web tasarım bölümü...
Yukarı Alt