Arama sonuçları

1. solkroşe

Amatör film afişi(İlk Denemem)

http://imageshack.us/photo/my-images/6/unled1copyfd2.jpg/ IMG butonunda sorun olduğu için URL verdim. Daha önceden photoshopun tüm çalışmalarını burada yayınlıyordum ama ilk kez afiş çalışması yaptım. Sizce nasıl olmuş. Eksiklerim varsa söyleyin lütfen...
  2. solkroşe

Afiş Tasarım Manipülasyonu

3. solkroşe

3D Moda Tasarımı

4. solkroşe

Sin City Efekti

5. solkroşe

Kozmik Aşk Tanrıçası Oluşturma

Geçen aylarda buraya" Aşk Tanrıçası" ile ilgili bir konu açmıştım ve psd.tutsplus.com adresinden esin almıştım. AO Design arkadaşımızda alıntı olduğunu belirteydiniz diye yorum bırakmıştı. İşte o konuyu sizinle ingilizceden türkçeye çeviriyorum. Başlayalım...
  6. solkroşe

Materyalsiz Cilt Düzenleme

ALINTIDIR. Tercüme bana aittir. Photoshopta cilt düzenlemek için bir çok yol vardır ama şimdiki derste en basite indrgenmiş halini anlatmaya çalışacağım. Bu çalışmayla düzenleme programlarına gerek kalmadan, en hızlı şekilde yapacaksınız. Haydi başlayalım! Yapacağımız son görüntü bu olacak...
  7. solkroşe

Mat Sahne Manipülasyonu

8. solkroşe

Sıfırdan İphone Yapımı

Psd dosyasını isteyen arkadaşlarla paylaşırım.
  9. solkroşe

Sinema 3D Efekti Yapma

Bu konumuzda, sinema salonlarında ve bilgisayarımızdaki 3d filmlerin yapılışının photoshop üzerindeki çalışmasını anlatmaya çalışacağım. İstediğiniz bir fotoğraf veya film afişi bulup başlayalım. Layer-Layer Adjustment Layer-Levels gelerek ayarını resimdeki gibi ayarlayın. Layer-Layer...
  10. solkroşe

Gerçek resim çizimi

11. solkroşe

Kozmik Ekran Görüntüsü

12. solkroşe

Yazı Efekti

13. solkroşe

3D Wallpaper Çalışması

14. solkroşe

CS2'de 3D Metin Efekti

15. solkroşe

Dövme Deneme

İlk kez denediğim bir çalışma. O kadar açtığım konulardan şimdi bu da ne oluyor diyorum kendime. 8 layer ile çalıştım basit bir çalışma ama gerçekçi olduğunu düşünyorum birde sizin fikrinizi almak istiyorum. Gerçeklik payı ne kadar sizce? Kullandığım Dövme
  16. solkroşe

Joker Makyajı Ders

Batman filminin unutulmaz kahramnı jokerin makyajını anlatmak için bu konuyu açıyorum ve kendisini saygıyla anıyorum. Başlayalım. İlk adımda makyajı yapacağımız yüzümüzü kırmızı çemberdeki Polygonal Lasso Tool ile seçiyoruz. Ardından [CTRL + C] ve [CTRL + V] kombinasyonunu kullanarak...
  17. solkroşe

NikeID

18. solkroşe

Günahkar

19. solkroşe

Karanlık Gotik Çalışması

Yukarı Alt