Arama sonuçları

1. mrtkksl

Kartvizit - Bulvar Pastanesi

2. mrtkksl

Minyatür Sanatı - Görmenizi Tavsiye Ederim. :)

Tipografi ve İllustrasyon kullanarak yapmış olduğum ve en çok beğenilen çalışmam. :) Orjinal resime buradan bakabilirsiniz : http://kalkankulturevi.blogspot.ch/2013/07/09-19072013-nur-tekin.html Okul bitirme projesi olarak hazırlanmıştır. Eser herhangi bir yerde dağıtılmamış ve ücret karşılığı...
  3. mrtkksl

Gill sans yazı fontu tanıtımı - tipografik çalışma

Eğer yazı fontunu en kısa şekilde tanımlamak isteseydik nasıl anlatırdınız?
  4. mrtkksl

Birbirinden bağımsız parçalar bir araya gelirse ne olur? - photoshop çalışması

Uçak, bozuka, araba motoru, dişli, sandalye dayanağı, siren, kamera objektifi, silah, bıçak vs. bir çok nesnenin bir arasıyla ortaya çıkmıştır. Çok profesyonel olduğunu söyleyemem. :)
  5. mrtkksl

Battal gazi afişlerine bir de böyle bakın - tipografik afiş çalışması

NOT : 2. sarı background'lu afişimdeki elleri başka bir yerden edindim. Ama İki t yi birbirinden ayırma kendime aittir. Yorumlarınız ve İlginiz için teşekkürler.
  6. mrtkksl

Tipografik harf çalışması

7. mrtkksl

Fikrinize ihtiyacım var.

Merhabalar. Yapacağınız yorumlar için şimdiden teşekkürler. Ben Grafik Tasarım son sınıf öğrencisiyim. Bu dönem 2 yıllık grafik tasarım bölümünü bitirmiş olacağım. Ve bundan sonrası için aklımda ve içimde bazı cevaplayamadığım, korktuğum sorular var. Hemen bunlara geleyim. İlk sorum. Ben...
Yukarı Alt