Arama sonuçları

1. boo0

Otel logo ve kurumsal kimlik tasarımı

@Murat Güler evet ikimiz de ana renkleri kullanmışız Turkcelle bi de fenerbahçe, belki daha bir çok kurum :D
  2. boo0

O harfini, gün batımını anlatmak için bu şekilde kullanmak ilk aklıma gelendi. Cocacola da pek okunaklı sayılmaz ama hala etkisini sürdürüyor ;)
  3. boo0

Logo ve Basılı malzeme tasarımı

şimdi aradım google dan, bu logoyu buldum.ilk defa görüyorum. bu transparan kullanım benim bir çok logoda kullandığım bir yöntemdir ve bu kadarlık bir benzerliği burda benziyor diye konu yapmanız çok abes olmuş doğrusu :) renk ok de tasarımın neresi benziyor acaba? tamamen saçmalık. benzer...
  4. boo0

@ozan kaya muğla logosunu hiç görmedim. renkler de bildiğiniz magenta ve cyan :) Yorum için teşekkürler.
  5. boo0

Mimarlık/ logo tasarımı

Mimarlık konulu Logo tasarımı. https://www.facebook.com/kartvizit
  6. boo0

Logo ve kartvizit

Moda konulu logo ve kartvizit tasarımı https://www.facebook.com/kartvizit
  7. boo0

Gillsans-boldtr aranıyor!

teşekkürler arkadaşlar.
  8. boo0

Gillsans-boldtr aranıyor!

GillSans-BoldTr GillSans-BoldItalic GillSans-LightItalic GillSans-LightTr GillSans-NormalTr arkadaşlar pdf açarken bu fontların olmadığını söylüyor, elinde olan varsa gönderebilrmi veya nerden indirebilirim bu font grubunu. tr oldması önemli yoksa program açmıyor. şimdiden teşekkürler
  9. boo0

Çizgi logo ve basılı malzeme tasarımı

yorum için teşekkürler.
  10. boo0

Çizgi logo ve basılı malzeme tasarımı

Bir yarışma için hazırladığım logo ve basılı malzeme tasarımı, ancak sonlandığını farketmediğm için elimde kaldı :) ama olsun çizgi çok tercih edilen bir isim. zaten tasarım da genel kullanıma uygun. mimarlık da olur, grafik tasarım da olur, mühendislik de olur...
  11. boo0

@Şener CANÖZ resim ekleme ikonunu tıklayarak denedim. Ancak popup bişey çıkıyor, sürekli yükleniyor görünüyor ama bir türlü sonuçlanmıyor işlem. Yazıya link koyma işlemi de aynı şeklilde bekletiyor ve sonuç yok. Resme tıklayıp copy-past yapmak pratik ama herkesin aklına gelmez sanırım. Bu...
  12. boo0

evet burdan da paylaşabilirdim ancak forum sisteminde değişiklikler olmuş sanırım. bazı işlemlerde bekletiyordu bende link koymak durumunda kaldım. Teşekkürler
  13. boo0

Otel İçin logo ve kurumsal kimlik yarışmasına hazırladığım çalışma facebook sayfamdan inceleyebilirsiniz. linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=596425177090866&set=a.416077795125606.96604.415821565151229&type=1&theater
  14. boo0

Konsept nedir, nasıl üretilir / Reklam Konsept Çalışması

Concept: Fikir, kavram, hayel etmek gibi anlamlara geliyor çevirdiğimiz zaman. Bir tasarım yaparken de arkasındaki fikre Konsept diyebiliriz. Yani önce bir fikir var ardından tasarım, uygulama geliyor. Bir konsept dahilinde, üretilen, fikir ve grafik ürünler konsepte uymak durumundadır. Bir...
  15. boo0

İnşaat firması için tasarım çalışması. (yayınlanmadı)
  16. boo0

Photoshop resmi 3 yada 5 eşit parçaya bölemedim.

Cetveli ve klavuz çizgilerini kullanarak ölçüleri belirledikten sonra slice aracıyla dilimleyebilirsiniz. Save for web seçeneğiyle kaydettiğinizde resmin parçalı olduğunu görebilirsiniz.
  17. boo0

Yazılım Firması Logo

@b3krkdk@b3krkdk Bence biraz alınganlık ediyorsunuz...
  18. boo0

Yazılım Firması Logo

@b3krkdk Font tasarımlarına bakarsanız büyük harflerle küçük harflerin et kalınlıkları her zaman aynıdır. Ama ille kalın olsun istiyorsanız bir anlamı olması gerekir. Oysa ki bunca yıllık tasarım terübemle diyebilirim ki sizinki çok gereksiz bir hareket olmuş üstelik e harfini büyütme çabanız...
  19. boo0

Yazılım Firması Logo

e ve S hafleri büyütülürken et kalınlığı diğer harflerle uyumlu olmamış...
Yukarı Alt