Arama sonuçları

1. CenkOnsoy

After Effects | Jenerik Tanıtım Filmi

After Effects | Jenerik Tanıtım Filmi "Kurumsal Reklamcılık, Tanıtım Filmi, Jenerik Ürün, Cenk Önsoy" Kurumsal reklamcılık projesi adına yapılmış bir video derleme ürünüdür. Önceden oluşturulmuş portfolyo ürünlerinden bir kombinasyon yapılarak derlenmiştir.
  2. CenkOnsoy

After Effects Yavaş Çalışıyor Diyenlere

Merhaba, After Effects ile ilgili birkaç forum içerisinde yavaş oluyor, render alamıyorum, bilgisayar yetmiyor gibi yazılar gördüm ve kendimce keyif vermek için bir video hazırladım; umarım güzel bir eğitim başlangıcı ve yararı dokunacak bir ürün olmuştur. Keyifli günler..
  3. CenkOnsoy

Ae | kısa youtube video intro

AE | Kısa Youtube Video Intro AE | Kısa Youtube Video Intro
  4. CenkOnsoy

Ae | e-ticaret, tanıtım filmi, kurumsal reklam, kurumsal reklamcılık

E-Ticaret sahasında var olan eksikliği göz önünde bulundurarak yaptığımız bir proje düzenlemesidir. Lütfen siz de beğendiğiniz videolar için iletişime geçiniz. Tanıtım amaçlı yapılan ücretsiz tüm video listesine göz atmak için lütfen burayı tıklayınız.
  5. CenkOnsoy

Ae | kurumsal reklamcılık, kurumsal reklam

Kurumsal Reklamcılık adına yapılmış keyifli bir derleme tanıtım videosudur. Lütfen siz de beğendiğiniz videolar için iletişime geçiniz. Artık birlikte çalışacağımız www.kurumsalreklamcilik.com adresiyle de yapımı tamamlanana kadar site içeriğine takılmadan iletişime geçmekte serbestsiniz :)
  6. CenkOnsoy

Tanıtım Filmi: Firma isim veya Logo için

Youtube üzerinden izleyemiyorsunuz, uygun DNS adres değişikliği ile izleyebilirsiniz. Yandex DNS tavsiye ediyorum.
  7. CenkOnsoy

Tanıtım Filmi: Resimli ve Açıklamalı

Youtube üzerinden izleyemiyorsunuz, uygun DNS adres değişikliği ile izleyebilirsiniz. Yandex DNS tavsiye ediyorum.
  8. CenkOnsoy

Ae | seo ve firma tanıtım, kurumsal reklam

SEO, arama motoru optimizasyonu, kurumsal reklamcılık adına yapılmış bir proje dosyası derlemesidir. Siz de bu tarz tanıtım/reklam intro, düzenleme ve filmlerinden talep ediyorsanız lütfen iletişime geçiniz. Ayrıca video içerisinde yer alan müzik kendi düzenlememdir; indirmek için...
  9. CenkOnsoy

Ae | seçim yaklaşıyor | git adam gibi oy kullan

Seçim öncesi ılımlı bir yaklaşımla bilgilendirici bir düzenleme yapmaya çalıştım. Anlayana gazoz, yanlış anlayana soda ayran diyorum. Art niyetli görülmediği sürece keyif alınabilir diye düşünüyorum, olabildiğince sade ve tarafsız görüş bildirmeye çalıştım; umarım başarılı olmuştur. Hazır...
  10. CenkOnsoy

Ae | video cv | vcard | kişisel tanıtım | bireysel reklam

AE | Video CV | Vcard | Kişisel Tanıtım | Bireysel Reklam Tekrar merhaba, Tatlı bir düzenleme ile yine karşınızdayım :) Bu sefer video portfolyo niteliğinde kısa ama keyifli bir ürün ile sizlerle değerlendirmek için buradayım. Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.
  11. CenkOnsoy

Karikatürler, Karikatürleriniz, Karikaturler.biz

Merhabalar, Yeni bir proje ile tekrar karşınızdayız. Çok farklı bir kitle ile birlikte kullanışlı bir tasarım eşliğinde ve en önemlisi Wordpress desteğini arkamıza alarak bir karikatür sitesi inşa ettik. Evet biliyoruz, çok fazla örneği var, ama kullanışlı olan ve sık kullanılanlara...
  12. CenkOnsoy

@Günay YUNUS Teşekkür ediyorum, ilerleme kaydettiğime sevindim :)
  13. CenkOnsoy

Tanıtım Filmi: Alevler Arasında Firma Logosu Sunumu

@Günay YUNUS Keyifli yorumlarınızla renk ve tecrübe katıyorsunuz, teşekkür ederim, takipte kalmanız dileğiyle. Bu sitede geri dönüt alamadığım için paylaşımlara ara vermiştim, teşvik ettiniz :)
  14. CenkOnsoy

Tanıtım Filmi: Etkileyici Metin ve Lazer Gösterimi

@Günay YUNUS Yorumunuz için teşekkür ederim. @İsmail ÇOBAN Birçok taslak dağıtan site mevcut, ben nerden aldığımı şu anda hatırlamıyorum ama dilerseniz sizin için düzenleyebilirim. Ürünler eski olduğu için kaynağını edinmem güç oluyor ;)
  15. CenkOnsoy

Yerçekimini Alt Üst Eden Adam

Yer çekimine karşı koyan iki öğrencinin keyifli sunumu, keyifli seyirler dileriz.
  16. CenkOnsoy

Durmadan sınavlara giriyorsun ama..

Durmadan sınavlara giriyorsun ama; ne yazık ki ülkemizde çalışan değil, konuşan, iş yapar gibi gözüken kazanıyor..
  17. CenkOnsoy

Tanıtım Filmi: Etkileyici Metin ve Lazer Gösterimi

Tanıtım Filmi: Etkileyici Metin ve Lazer Gösterimi Sadece firma tanıtımı ve etkileyici anlatımı ön plana çıkarmak amacıyla tasarlanmış ufak bir giriş videosu niteliğindeki çalışmamdır
  18. CenkOnsoy

Tanıtım Filmi: Alevler Arasında Firma Logosu Sunumu

Sadece firma ismi ve logosunu ön plana çıkarmak amacıyla tasarlanmış ufak bir giriş videosu niteliğindeki çalışmamdır
  19. CenkOnsoy

Firma ismi ve logo sunum tasarımı, web sitesi girişleri için..
Yukarı Alt