Arama sonuçları

1. Ege Gökçe

TazeBilgi.net

@Yaşar Karadeniz özür dilerim ........ hemen değiştiriyorum......
  2. Ege Gökçe

TazeBilgi.net

@Yaşar Karadeniz yanlış olan neyse onu düzeltiniz ben bi yanlışlık göremedim.........
  3. Ege Gökçe

TazeBilgi.net

www.tazebilgi.net Genel kültür E-book sınavlar öss kpss mizah tarih vs... Bir bilgi paylaşım sitesi genelde lise ve üniversite öğrencilerine hitap ediyor.....
  4. Ege Gökçe

Mükemmel Bir Html Kod Arşivi

çok iyi hocam konu Eline saglık
  5. Ege Gökçe

Grafikerler.Org Üyelerinin Blog ve Web Siteleri

www.tazebilgi.net Genel kültür E-book sınavlar öss kpss mizah tarih vs... Bir bilgi paylaşım sitesi genelde lise ve üniversite öğrencilerine hitap ediyor..... topic için teşekkürler
  6. Ege Gökçe

yıne karakalem ve yıne ben

arkadaslar akrakalem calıstınızmı bılmıyorum ama cıdden cok ıyı bır calısma bence face cızmekten farklıdır tebrık edıyorum hocam ellerıne saglık
  7. Ege Gökçe

karakalem kamyon resmım kafadan çizdim eksıklerım için kusura bakmayın

sadee tekerleklerde bozukluk var hocam gerisi gayet başarılı kaleminize sağlık
  8. Ege Gökçe

Kendini Tek Kelimeyle Anlat Bakalım:)

@FİGEN BEKGÖZ waayy!!! kendimden bir tane buldum :D inatçı arnavut
  9. Ege Gökçe

Illurtarator Araç Paneli

sagol hocam ıyı paylasım :)
  10. Ege Gökçe

Bunlarda Benim Karakalem Çalışmalarım:)

ben bırkaca aydır cızmıyorum ama cızımlerın gayet basarılı canım cektı aksam baslıcam yıne :D paylastıgın ıcın tesekkurler.............
  11. Ege Gökçe

2010 nıke tasarımları bakın supper

yaw ben tiger seviyorum ama bunlar air galiba süper forum indirimi felan yokmu :D
  12. Ege Gökçe

8 Font Ailesi

tesekkurler hocam paylastıgı ıcın ...
  13. Ege Gökçe

PHP Soru ve Sorunlarınız Buraya !

slm hocam benım bır forum sıtem var bu sıteye yenı tema uyguladık. Banner solda vee onu saga almak ıstıyorum ama yapamadım.... Sıte Vbulletın acıkcası yardıma ıhtıyacım var ılgılenırsenız sevınırım sımdıden teskkurler........
  14. Ege Gökçe

kendi banner calısmam

arkadaslar bu bannner calısmam sıtem ıcın bıras daha neler yapabılırımm yorumlarsanızz sevınırım tesekkurler.......
  15. Ege Gökçe

İlham Veren Tasarımlar

hocam sonda ıkıncıye bayıldımm cok guzel olmus ellerıne emegıne saglık :)
  16. Ege Gökçe

Photoshop Dersleri Serisi İndir Öğren

baskan lınkler olmus sanrım partlar error verıyor yenıleyebılme ımkanınınız varsa sevınırım tesekkurler ılgınıze.........
  17. Ege Gökçe

Sıradışı Kartvizit Çalışmalarım

gercekten hos olmus tesekkurleer paylasım ıcın..........
  18. Ege Gökçe

kurtlar vadisi afiş çalışmam

bence güzel olmuş ama silahsız kurlar vadisi olmas ve mematinin eline bir silah tuttursan ıyı olur bırde resımler perspektıf acısından uyumsuz buyukluk olarak polat memati abdülhey olmalı renler ve yazılar da gayet güzel emegine saglık :)
  19. Ege Gökçe

angel--benim karakalemim

sagol yorum ıcın :)
  20. Ege Gökçe

angel--benim karakalemim

Yukarı Alt