Arama sonuçları

1. K

Urfa Davetiye Logo Çalışması

Hocam ruhuna saglık güzel olmuş. bu üç boyut seni bizden aldı götürdü :)) Çiziyorsun biçiyorsun :)))
  2. K

Şu An Kapı Çalsa Kimin Gelmesini İsterdin?

Neden eller geldi zöhrem gelmedi.. :)
  3. K

Günün Sözü

Demişler haram nedir bilmez Hayyam....Ben haram ile helali karıştırmam....Dost ile içilen şarap "helaldir".......Puşt ile içilen su bile haram....ÖMER HAYYAM
  4. K

matbaa reklam çalışması

Özelliklerinide ben yazayım ozman :) Heıdelberg Kord, Türkiye'deki ismi ise pompalı. Kağıt ölcüleri 46*64 ve 52*72 iki modelde. Modeli düşük olan siyah renkte, daha sonra cıkarılan ise gri renktedir. gri renkli yeni modeller saatli ve uzun şasedir. Ebatları büyük olmasına rağmen cok pratik ve...
  5. K

Merhabalar nasılsın?

Merhabalar nasılsın?
  6. K

Dergi Tasarımı

Crel Draw X5
  7. K

Broşür Tasarım.

Harika olmuş, koyu olmasının sebebi 728*1024 olarak atılmış
  8. K

A4 Çift yönlü broşür

affına sığınarak yorum yapmak istiyorum, hocam geçişler ve cizgiler cok sert geldi bana. sankı bir an önce hazırlansın basınsın gıbı. Öncelikle firma sahibi neye hitab ettiğini bilecek, hangi elit tabakaya, nasıl bir düzenek kurulacagını programlamalıdır. örnegin; Telefon cagrılarına yönelik...
  9. K

Dergi Tasarımı

Bi arkadaşım var, 2 gündür müsait değildi ama inş. bugün calıştıracak biraz. tabi aklına düşersem :))
  10. K

Günün Sözü

bazen 'özne' o kadar uzun süre gizli olur ki..., ÖZLEM' olur.
  11. K

Dergi Tasarımı

Haklısınız erkan bey proğrama yeterince hakim değilim. ama gayreti içerisindeyim. Ayrıca bizden istenen o, bir rengi her sayfada farklı tonlarda kullanmak.
  12. K

Dergi Tasarımı

dediniz... Sizce 42 sayfaya ayrı bir şekilde bunu yapmam dahamı az zaman alır?
  13. K

Günün Sözü

Sana şiirler olmuş sevgilim. Yüzün-gözün söz içinde. Hangi imla kitabına baksam, "ben" den ayrı yazılıyorsun... Özdemir Asaf
  14. K

Dergi Tasarımı

renk paleti ile desenmi oluşturayım? :)
  15. K

Günün Sözü

Pi sayısı'ymışım gibi davran bana.. Kimseye sormadan 3 al beni mesela. Vallahi sorun çıkarmam sana :)))
  16. K

mücellit malzemeleri yardım

Davetiye ve kağıt toptancılarında aradığın her tür mücellit malzemesini bulabilirsin. Ayrıca sana az miktarda lazım ise bulunduğun şehir merkezinde muhakkak cilt evleri veya cilt işi ilede uğraşan matbaalar vardır oradan temin edebilirsin. kolay gelsin.
  17. K

Günün Sözü ...

Gülüşünden ver Ömrümden al.... Ceyhun YILMAZ
  18. K

Corelde Yazı İçerisine Resim Eklemek(Resimli Anlatım)

Ben Crel X5 kullanıyorum denedım ama ok cıktından sonra yazıya tıkladıgımda resim kayboluyor ve yazıda değişiklık olmuyor. sebebi nedir?
  19. K

Şu an Dinlediğin Şarkının En Güzel Cümlesi

Seni aradım kadehlerdeki dudak izlerinde...
  20. K

Dünden bugüne türk grafik tasarım tarihi... bölüm -1

Emeğinize sağlık Murat bey
Yukarı Alt