Arama sonuçları

1. WILDGUARD

Adobe Photoshop ile Fotoğrafı Transparan (PNG) Yapmak

Video orjinali 20 dakika fakat ben işlemi biraz hızlandırdım çünkü görmeniz gereken bir işlem yok sadece nasıl yapıldğını görmeniz yeterli olur.En kolay yöntem ama uğraştırıcı bir yöntem ve kesin çözüm. Fotografı yaklaştırıp piksel hale geldiği zaman silgi boyutunu 1 yaptığınızda saç aralarını...
  2. WILDGUARD

Adobe Photoshop ile Cisim & Yazı Silme İşlemi

Bu işlemleri uygularken pek üstünde durmadım ama gördügünüz gibi kocaman insan ve araba kayboluyor. Ufak tefek bozukluklar oluyor ama onların üstünde durunca düzeliyor o ufak sorunlarda ortadan kayboluyor.
  3. WILDGUARD

2014 yılbaşı wallpaper [hd]

Şimdiden mutlu yıllar...
  4. WILDGUARD

Metin2 # ASK Kelimesini Yazma Teknigi [Şeffaf Lonca Simgesi] [HD]

Kelime 3 harfli oldugu için bir çok kisinin yaptigi tasarımda , oyunda yazılar tam belli olmuyor. Bunun püf noktası sadece boyutudur. Boyutunu videoda belirttim.
  5. WILDGUARD

Masaüstü İçin Raf Sistemi [HD] [1280x1024]

Masaüstü İçin Raf Sistemi [HD] [1280x1024 Ekranlar İçin] Tasarım ; Masaüstünden Örnek ;
  6. WILDGUARD

Hazırladıgım Facebook Kapak Arka Plan Fotografı [HD]

Hazirlanış Hali ; HD Hali ; Arka Plan Fotografından Yaptıgım Tasarım ;
  7. WILDGUARD

Lil Steph(Stephanie Nguyen) Görüntü Düzeltme Çabalari v2

Orjinal ; Edit ; Resim cok bozuk olmadigi için pek anlasılmıyor ama 2 resmi kaydedip ok tuşları ile sag sol yaparsaniz düzeltme daha net anlasilir.
  8. WILDGUARD

New Rank's v2 Tasarımım

Yukardaki ranklar tek tek PNG olarak hazırlanmıştır. Örnek amaclı birlestirildi. Resimde gördügünüz rütbeler mevcut. İsteyen olursa ek yapılabilir Ö.M ile rengini,yazılacak rütbe adını yazabilirler. Boyut : 141x50 Tür : PNG Arka Plan : Saydam New Rank's v2 ; PSD Dosyası : INDIR
  9. WILDGUARD

New Ranks Tasarımım

NOT : Seviye rankı fikri alıntıdır fakat tasarim bana aittir , renklendirme vb
Yukarı Alt