Arama sonuçları

1. daiwo

Pandora İstanbul

Bunu PS cs6 ile yapmıştım şuan CC kullanıyorum.
  2. daiwo

Harry Potter

Ejderhalar,Hogwarts ve Harry Potter.Büyülü hikayenin kompozisyon çalışmasını yaptım umarım beğenirsiniz...
  3. daiwo

Pandora İstanbul

@Hümeyra Can Yorumunuz için teşekkürler.Netlik problemini mümkün olduğunca düzelttim ve eklemeler yaptım.
  4. daiwo

Pandora İstanbul

En son yaptığım çalışma.İstanbul'dan bir kısıma Avatar filmindeki Pandora gezegeninde görünümü vermeye çalıştım ve ortaya böyle birşey çıktı.Yorumlarınızı Bekliyorum.
  5. daiwo

Photoshop çalışmam Göktaşı

@Tasarim.com Cevabınız ve tavsiyeleriniz için teşekkürler.
  6. daiwo

Arkadaşım sanırım mesajını yanlış yere yazmışsın...
  7. daiwo

Hayalet Gemi

Elimden geldiğince düzgün yapmaya çalıştım umarım beğenirsiniz...
  8. daiwo

Gezegen Çalışmam

Konu Güncellenmiştir...
  9. daiwo

Gezegen Çalışmam

Aslında banada yalın geldi ekleme yapmak gerekli cevaplar için teşekkürler
  10. daiwo

Gezegen Çalışmam

Bu çalışmam photoshop hayatımda yaptığım 4. çalışmam.İlki çok yalın kaldığı için üzerine eklemeler yaptım.Göktaşı çarpmış izlenimi vermeye çalıştım...Bu işte yeni olduğum için hatalarım fazlasıyla olacaktır...Çalışmamı yorumlarınıza bırakıyorum... Önce Sonra
  11. daiwo

@inciyol Teşekkürler:)
  12. daiwo

@ZxxxE Cevabınız için teşekkürler beğendiğinize sevindim:)
  13. daiwo

@Hümeyra Can Yorumunuz için teşekkürler :) insan silüeti hayatı umursamayan bir adamı simgeliyor.Göktaşı biraz bombayı andırmış olabilir onun ayarlamalarını tam istediğim gibi yapamadım.Photoshop deneyimimin 3. günü ve öğreniyorum yavaş yavaş eleştirilere tamamen açığım başka eksikliler varsa...
  14. daiwo

Arkadaşlar siteye yeni üye oldum.Photoshopa başlayalı bikaç gün oldu bugün yaptığım bir çalışmayı paylaşıyorum yorumlarınızı bekliyorum... Öncesi Sonrası
Yukarı Alt