Arama sonuçları

1. Tasarim06

Ai ve autocad

merhaba arkadaslar Adobe illustrator daki cizimlerimi dxf formatina ccevirdikden sonra Autocad cizim programinda nasil edit yapa bilirim bu yahut Ai deki cizimlerin nasil calismam gerekiyorki Autocad calisa bileyim ... ? tskler
  2. Tasarim06

denme2

3. Tasarim06

deneme1

4. Tasarim06

...Bıdı Bıdı...

@Aslı SAYILIR insallah , gördüm ama aksam oldu :)
  5. Tasarim06

...Bıdı Bıdı...

sohbet de bak o ona günaydin diyo digeri ona bune bicim sohbet ya biraz yaratici olalim aksam dogru yol alalim :) hastane yaramiyo bana galiba topu attim kim tutmak ister :)
  6. Tasarim06

biri maniplasyon mu dedi :)

frakli calisma olmus. emeginze saglik :)
  7. Tasarim06

Photoshop'ta Pano nasıl hazırlanır?

shape collage programini bir deneyiniz belgi size yardimci olabilir.. anladigin dogru ise :) basarilar dilerim
  8. Tasarim06

Sefkat Tepe Afisi

Font biraz degisik kullana bilirdim adamin kesimi profesyonel olmamis samanyolu yazisini daha ön plana cikarda bilirdin ortami da biraz farköi kullansaydin iyi olurmus. bunlar benim görüslerim sadece... calismalarinizda basarilar dilerim
  9. Tasarim06

...Bıdı Bıdı...

Selam Millet, nasilsiniz ?
  10. Tasarim06

...Bıdı Bıdı...

Merhba cümleten nasilsiniz arkadaslar ben hastaneden kurtuldum simdilik Allah kimseyi oraya düsürmesin Hastaneleride eksik etmesin Aminnn... isin kötü tarafa 3 ay istirhat verdiler bu iyi gerci de asil kötü olan 3 ay dan sonra kendime yeni bir is bakmak olacak malesefff eeee sizler nörüyonuzz...
  11. Tasarim06

...Bıdı Bıdı...

demek birdir bir o ha biliyorum ozaman okulda oynardik thomas hocayla :) hehe
  12. Tasarim06

...Bıdı Bıdı...

dikkatlice okuyunuz !!!!
  13. Tasarim06

...Bıdı Bıdı...

@Aslı SAYILIR saka maka yapmiyorum asli hanim bak ben suan kac gündür hastane deyim kalkmak yasak düsünün artik hergün 6 sise serum kalbinde problem olmus grip yüzünden aman ha saka bi yana kendinise dikkat ediniz !!!! grip i kimseye bulasdirmayin kötü bise :)
  14. Tasarim06

...Bıdı Bıdı...

aman aman iyi ol grip falan oldunise kalkma yat sonu kötü oluyo :)
  15. Tasarim06

...Bıdı Bıdı...

merhaba nasilsin
  16. Tasarim06

...Bıdı Bıdı...

@Şener CANÖZ bos ver birdirbiri hem ben öyle bir oyun bilmiyom senle evcilik oynariz sana bir bebecik aliriz bende zaten araba var :) nasilsiniz millet?
  17. Tasarim06

...Bıdı Bıdı...

ilk ´basta tsk ler sizlere asli hanim fazla ayakda durup kendinisi yormayiniz ben hastanelik oldum grip yüzünden kalp de sorun cikdi ,, bu arada aranisa döneyim oynariz hehe ne dönmesindinden bahsediyosa arkdas zaten bilgisayar yanimda hehe :) olsun iyi oluyum söz senle oynuyacam :) iyi geceler...
  18. Tasarim06

...Bıdı Bıdı...

merhaba herkese valla hic bidirdiyacak halim yok iki bisey söyleyim : arkadaslar grip oldugunuz zaman sakin grip i kücük bir hastalik olarak algilamayiniz ve hemn istirhata cikiniz ve iyii olana kadar mü mkünse ayaga kalkmayiniz neden mi ? anladayim simdi vucuta bir virus var ise adi grip ise...
  19. Tasarim06

Typo

Tsklee yorumlar icin evet asik oldum ama kime oldugumu bilmiyom :-)
  20. Tasarim06

...Bıdı Bıdı...

Merhaba herkese :-)
Yukarı Alt