Arama sonuçları

1. Tasarim06

Ai ve autocad

merhaba arkadaslar Adobe illustrator daki cizimlerimi dxf formatina ccevirdikden sonra Autocad cizim programinda nasil edit yapa bilirim bu yahut Ai deki cizimlerin nasil calismam gerekiyorki Autocad calisa bileyim ... ? tskler
  2. Tasarim06

denme2

3. Tasarim06

deneme1

4. Tasarim06

bir sayfa

5. Tasarim06

Typo

ne düsünüyorsunuz nasil olmus iyi kötü yorumlarinizi bekliyorum tsk. :)
  6. Tasarim06

İlk Broşür Çalışmam

bir kebap dükkani icn hazirlamis oldugun prospekt sizce nasil ? yorumlarinizi bekliyorum :)
  7. Tasarim06

nasil olmus ?

sizce nasil bir calisma olmus degerlendirirseniz memnun olurum :) sizce neler daha iyi yapila bilirdi ? düsüncelerinizi yahut önergelerinizi paylasirsaniz sevinirim :)
  8. Tasarim06

adobe indesign [pdf export]

bir dergiyi yahut herhangi bir indesign dosyasini pdf e cevirmek isdedigimizde hangi ayarlara dikkat etmemiz gerekir? bir kac resimli anlatim rica edersem cok yarariniz dokunmus olur simdiden tsk ediyorum ....
  9. Tasarim06

Adobe Indesign [ otomatik bulmaca yapilar bilirmi ]

Merhaba Adobe indesign cs5 ile dergi tasarlamayi düsünüyorum ama icinde bulmcada da olsun isdiyorum bunun kolay yolu varmi bir script hani ?
  10. Tasarim06

Photoshop [ menü lerin ismi]

Merhabe henüz yenil kaditldim bu siteye foruma , bir kac yere göz attikdan sonra gözüme carpan dikkatimi ceken bir sey oldu photoshop menü aletindeki itemler ingilizce yaziliyor onlarin türkcesi bana söyleye bilirmisiniz resim kullanarak göstarecek arkadaslara simdiden tsk ederim ,,,,,
Yukarı Alt