Arama sonuçları

1. D

Photoshop İle İnstagram Nashville Efekti [ Videolu ]

İnstagramın çok popüler efektlerinden biri olan Nashville Efektini bu videolu anlatımımızda adobe photoshop programı ile nasıl yapabileceğimizi anlattık. Resmin Orjinali: Photoshop İşlemleri Sonrası: Videolu Anlatım İçin...
  2. D

Photoshop; Su Yansıması Efekti

Merhaba arkadaşlar bu anlatımımızda Adobe Photoshop programı ile fotoğraflarımıza nasıl “Su Yansıması Efekti” verebileceğimizi öğreneceğiz. Videolu anlatım sonundaki çalışma aşağıdaki gibidir. Videolu anlatıma gitmek için TIKLAYINIZ
  3. D

Photoshop; Gerçekçi Gölge Yapımı

Bu videolu anlatımımızda resim ve fotoğraflarımıza gerçekçi bir gölge efekti vermeyi öğreneceğiz. Işığın geliş açısına göre yönünü değiştirebilecek, gölgenin netliğini isteğinize göre düzenleyebileceksiniz.Videolu anlatım Photoshopn CC ( Creative Cloud ) Sürümü kullanılmaktadır, ancak daha...
  4. D

Photoshop; Yüz Değiştirme

Bu videolu anlatımımızda Adobe Photoshop programı ile nasıl yüz değiştirme, yüz nakli yapabileceğinizi anlattık. Puppet Warp efektinin de kullanıldığı bu anlatım sizler için güncellenmiştir.Anlatımın zorluk derecesi diğer anlatımlarımıza göre bir kademe üsttedir, ancak eminim ki sizde bu...
  5. D

Photoshop; Saç Rengi Değiştirmek

Merhaba arkadaşlar bu videolu anlatımımızda Adobe Photoshop programı ile nasıl saç renginin değiştirilebileceğini göreceğiz.Maske aracı yardımıyla yapılacak işlemimizi birçok farklı projenizde de kullanabilirsiniz. Videolu anlatıma gitmek için TIKLAYINIZ. Photoshop ile ilgili tüm videolu...
  6. D

Photoshop-Karakalem Efekti

Merhaba arkadaşlar bu videolu anlatımımızda photoshop programı ile resimlerimize karakalem efekti vermeyi göstereceğiz.Uygulama çok basit işlemlerle adım adım anlatılmıştır.İyi seyirler dileriz Videolu anlatıma gitmek için TIKLAYINIZ.
  7. D

Photoshop;Animasyon Oluşturma

İzleyerekogren.net ziyaretçilerimizin yoğun isteği üzerine photoshop konusunda yoğunlaşmaya başlamış bulunmaktayız.Başlangıç düzeyinde animasyon nasıl yapılır adlı konuyu bu videolu anlatımımızda işlemiş bulunmaktayız.Profesyonel bir animasyonun en temelleri bu anlatımda yer...
Yukarı Alt