Arama sonuçları

1. ASİL_KURT

Counter-Strike

Bu resımdekı hergordugunuz yer ayrı ayrı resımlerden alınıp yapılmıstır
  2. ASİL_KURT

K.Maras Kalesinden karlı görüntü

Arkadaşlar Kahramanmaraş 'ın kalesınden ufak bır soguk resım :D
  3. ASİL_KURT

kişisel çalışmama yorum.

Sakın arkadaslar başlıktan yorum yapmaya kalmayın aklıma bşiy gelmedi :D yanı yanlıs anlamayın Sımdı basıt bır calısma dıyeceksınız ama yınede belırtmek ıstedım arkadaslar bu calısmadakı yer mersın kız kalesı yandakı adacıklar XP duvar kagıdı vardı bende ondan kestım aldım hava da oylesıne...
  4. ASİL_KURT

En iyi oldugum Photoshop çalışmam

Yorumlayınız... litfen ok duzenledım uyarı ıcın sagolun..! İşte En ıyı oldugum alan :D
  5. ASİL_KURT

İşte istenilen fotograf Ahır dagının fotosu

Hayalin adminim istemişti ekle tartışalım diye Ahırdagının tam gun batımında o ankı bulutların geçişleri
  6. ASİL_KURT

PoverPoınt dosyalarını Flasha cevırın

Spring Pro ile hazırladığınız PowerPoint sunumlarını kalitesini bozmadan Internet üzerinden yayımlanabilecek Flash dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Bu sayede sunumlar tüm bilgisayarlarda izlenebilir.iSpring Pro ile hazırlanan sunumları SlideBoom portal sitesine gönderip binlerce kullanıcının...
  7. ASİL_KURT

Resimlerinizi kara kalem yapma

PROGRAM RESİMLERİNİZİ İŞLEYEREK KARAKALEM ÇİZİLMİŞ HALE GETİRİYOR.AYRICA 100 ÇEŞİT FRAME(ÇERÇEVE)DESTEĞİ VAR.AYNI ZAMANDA PC KAMERANIZDAN RESİM KAPMA ÖZELLİĞİDE VAR.KULLANIMI KOLAY BİR ARAYÜZE SAHİP !... Download
  8. ASİL_KURT

Fireworks'da frameler ile çalışmak

Bu alanda arkadaslar frameler ıle ıstege baglı gif. ler vs yapılabılır anlatıma geceleım hememn uzatmadan umarım sızlere bırseyler anlatabılmısımdır VE SONUC
  9. ASİL_KURT

Fireworks Logo calısmam

Arkadas bu logoyu kendı sıtem ıcın yapmıstım sızınlede paylasmak ıstedım tamamen beım tasarımımdır ve ısteyene PNG lerını atabılırım :) admin yazısı dedıgım gıbı kendı sıtemde kullandıgım ıcın yanlıs anlamayın
  10. ASİL_KURT

Sizin kadar usta değilim ama

CorelDRAWx4 ile yapılan Dergi Kapagı Tasarımlarım umarım begenırsınız
  11. ASİL_KURT

Selam Olsun..!

SelamunAleykum arkadaslar ben oguz k.maraslıyım yasım 17 meslek lısesı Bişilim teknolojiler alanı Web tasarım ve animasyon dalında okuyorum yanı ufakda olsa tasarımcıyım yanı ugraşıyorum sizlere yetişmek için benide aranıza kabul ederseniz sevinirim şididen teşekkurler Allah utandırmasın..!
Yukarı Alt