Arama sonuçları

1. clenzi

GünaydınLar HoşçakaLLar

gun aydin, gece karanlik
  2. clenzi

Dök İçini Rahatla !

@zynp cansin can :)
  3. clenzi

Dök İçini Rahatla !

Yaptığım her şeye seni dahil etme isteğim had safhada.. içsek diyorum.. Olan biten her şeyi unutana kadar içsek. Bulunduğum şehrin sokaklarını arşınlasak. Yorulsak, karnımızı bir dilim pizzayla doyursak. Son paramızı bir filme harcayacak kadar umursamasak geleceği.. Sonra şehri tanıtsam...
  4. clenzi

İlk Cinema 4D çalışmam...

Tebrik ederim hos bir sunum olmus. Gosterdin mi patrona? Hangisini begendi? Oradan notunu vereyim patronun ben :)
  5. clenzi

Forum Üyelerimiz Hangi Şehir'den !

Evet cerkez oyunlari, dugunleri, kasen tutmalar vs cok eglenceli. Annem cerkezce konusurdu, bende az cok emir kiplerini biliyorum. Otur, kalk, su, seker gibibasit kelimeler. Daha cok ogrenmedigime pismanim. Iyice asimile olduk :(
  6. clenzi

@Aslı SAYILIR Buyuk dedelerimiz zamaninda Tokat - Almus - Cerkes Tomara'ya yerlesmis. Gormek nasip olmadi ama cok istiyorum. Biz Kabartay Cerkeziyiz. Sen nereden? :)
  7. clenzi

...Bıdı Bıdı...

Burada oldu sayilir :)
  8. clenzi

...Bıdı Bıdı...

Iyi geceler
  9. clenzi

Cerkes asilli bir istanbulluyum. Mekan italya oldu ama gonlum hep Turkiye'de..
  10. clenzi

...Bıdı Bıdı...

Thomas diyince Thomas Gottschalk geldi aklima hey yavrum hey nerden nereye
  11. clenzi

...Bıdı Bıdı...

@Şener CANÖZ Iyi geceler :smiledance:
  12. clenzi

Gözlerimin nuru...

Konunu kirletmeyeyim Laf bitmez guc etmeyeyim Yarin sabah isin var Uykunu hic etmeyeyim Ne cakalligimi gordun Ben bu akli kendim ordum Darilmak isterdim ama Boylesini uygun gordum Ben arada ugrarim Halini hatrini sorarim Buyur sen bizede gel Demli bir cay koyarim Simdi yazdim...
  13. clenzi

...Bıdı Bıdı...

Aaa turkce dedektifi yok mu burada? :D kirmiziya boyadigim saclarimi tel tel kestim tralalala. :lol: Aylin yoluyodu zaten
  14. clenzi

...Bıdı Bıdı...

@Şener CANÖZ Iki gozum 24 saat serdar pirttac klibi izlesin ki yanlis yazdim. Valla "slm bn gozDe usun sclarm var" modunda olan bebeler gibi oldum sanki bir an.. Brrr usudum :(
  15. clenzi

Gözlerimin nuru...

@Şener CANÖZ ust not: telefondan cireyrum. Ondan akdenuz hamsisi kimin cansuz yazayrum :D He cakaal yaziyim da uf oliyim oyle mi :D Yazilmisi varken neyini yazcem :) Ben siirimsiler yaziyorum ara ara.. Henuz siir olamamis, kafiye kaygisi gutmeden bir araya gelmis kelimeler toplulugu...
  16. clenzi

...Bıdı Bıdı...

Anaam ne kadar usun essege benziyormus bu oyun :D
  17. clenzi

Gözlerimin nuru...

@Şener CANÖZ Ben oyle.. vur dedin mi öldürenzi :cool: Benim ciceem öyle uluorta acmaz. Kacakligindan degildir o. :lol: Bu arada siirleriniz icin tebrik koyuyorum sair bey :)
  18. clenzi

Gözlerimin nuru...

@Şener CANÖZ Iyi madem Güm Güm Güm :D henuz ben karsilasamadim. Gorursem soyledim gadasini aldigimin
  19. clenzi

...Bıdı Bıdı...

Bilgilendirme icin tesekkurler tasarim06. Umarim tez zamanda iyilesirsiniz arkadaslar. Insan hastaligi hissediyor ama sagligi hissetmiyor. Olagan geliyor oysa ne degerli bir nimet. Eee ne demisler olmaya devlet cihanda bir nefes sihhat gibi. Vee sirada yurttan sesler korosu...
Yukarı Alt