Arama sonuçları

1. P

Acil After Effect Bilen Personel

arkadaşlar telefon ile arayan yada mail gönderen herkese tşk ederim, üç arkadaşla anlaş sağlanmıştır, ancak projeler halan gelmekte ve ilerki zamanlarda diğer arkadaşlara da fırsat verilecektir ve bu yüzden diğer arkadaşların mail bilgileri saklıdır, ancak size tavsiyem ve ricam lütfen telefonla...
  2. P

Psdyi Html 'e çevirme

@ayhancaa ayhancaa kopyala yapıştır yapmışsın bilader ne iş hala bu adamı çözemedin mi, bu ilanı veren şahıs bu lafım da sana ara bu numarayı vereyim sana istediğin cevabı tabi hala cesaretin varsa 0506 264 48 79
  3. P

Acil After Effect Bilen Personel

Arkadaşlar merhaba Çok acil after effect bilen personel arıyorum, iş acildir ve sürekli dir. porfolyosu olmayanlar lütfen başvurmasın ilgilenenlere şimdiden tşk ederim. iş feerelacedir, lütfen pm den ulaşınıız
  4. P

İş Arıyorum

Tam zamanlı iş arıyorum corel draw photoshop illüstratör edius 3d max pm den ya da pikselart@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz
  5. P

Site Tasarımı Yaptırmak istiyorum .

@ErsoylarMedya katılıyorum
  6. P

Psdyi Html 'e çevirme

@justdeveloper hocam bu nasıl iştir her defasında bu ilanı veriyorsunuz, işi verdim diyip konu kilit diyorsunuz cok geçmeden aynı ilanı tekrar veriyorsunuz ve bu iki ya da 3. kez oldu, şaşılcak bir durum, size verilen bu kadar cevap arasından bu işi yapabilecek birini bulamamış olmanız ne...
  7. P

Çizilmiş tasarımı kodlayacak grafiker aranıyor

@ErsoylarMedya Arkadaşa katılıyorum, ilanın veren kişi süslü sözlerle zaman geçirmeye çalışıp ödeme yapmak istemiyor, amacı işi yaptırıp ödeme yapmadan tasarımı kullanmaya çalışmaktır, ödeme yapmamak için de çeşitli bahaneler öne sürüyor
Yukarı Alt