Arama sonuçları

1. M

Font istek

çok teşekkürler kemal aksekioğlu :)
  2. M

merhaba bir font sordum ömer bey biliyormusunuz?

merhaba bir font sordum ömer bey biliyormusunuz?
  3. M

Font istek

bir fonta daha ihtiyacım var bilen varsa çok minnettar olacağım :) görseli aşağıda
  4. M

font istek

herkese günaydınlar. görseldeki fontu bilen varmı. bana yardımcı olabilirmisiniz :(? konuyu yanlış yere açmışım sonradan fark ettim çok özür
  5. M

Canvas Tablolar İçin Resimler

teşekkürler...
  6. M

Font istek

@vejdi çok teşekkürler :) bir bakayım
  7. M

Font istek

teşekkür ederim ama değil gibi :(
  8. M

Font istek

fontu bilen varmı arkadaşlar :(
  9. M

vektör rica

cok teşekkür ederim benzerini çizmeye çalışmıştım saolun varolun :)
  10. M

vektör rica

değerli arkadaşlarım herkese hayırlı sabahlar dilerim, ek te ki görseli bulamadım bir türlü elinde olan varsa çok rica ve dua ederim. herkese iyi günler
  11. M

fontlara türkçe harf ekleme

teşekkürler deniyorum
  12. M

harrington font TR

font creator , fontlab gibi programları kullandım netten adım adım izledim yapmaya çalıştım herseferinde yaptıgımı düşündüm ama olmadı ascii kodlarıyla ilgili sıkıntı oldu herhalde yardımcı olursanız sevirinirim
  13. M

harrington font TR

Kıymetli arkadaşlar harrington fontunu kullanacağım web üzerinde ancak türkçe karakterleri bir türlü yapmayı başaramadım. inanın çok uğraştım. en azından ş harfi konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim ve dua ederim.
  14. M

ilustratorde pdf importlamak

tamam işimi gördü teşekkürler. küçük bir araştırmayla mac için çalışanınıda ben buldum link; http://www.fileswap.com/dl/MD3MqpHzIv/AI_openMultiPagePDF_CS4_CS5.V1.01.zip.html
  15. M

hocam mac os kullanıyorum.elim de windows pc de var hemen deneyeceğim. teşekkürler
  16. M

Değerli arkadaşlar yapamadığım bir konu hakkında yardımınızı rica ediyorum şöyşeki 150 küsür sayfalık bir pdf yi ilustrator sayfa sayfa açmak istiyorum fakat import(yerleştir) komutuyla bunu denediğim zaman her seferinde tek sayfa yerleştirebiliyorum. bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirim?
  17. M

Vektör Çerçeve İstediği

kemal bey teşekkür ederim. tamamladım
  18. M

Vektör Çerçeve İstediği

corel de kullanacağım bana corelin eski versiyonlarının hazır çerçevesi gibi geldiği için arıyorum. onuda bulamadım. murat beyim gönderdikleri arasında bir tane benze var artık onun üzerinden halledeceğim teşekkürler
  19. M

Vektör Çerçeve İstediği

birebir aynısı lazımdı yanlış anlamıyorum demek istediğni anlıyorum
Yukarı Alt