Arama sonuçları

1. Z

ÇOK UYGUN FİYATA İ5 DİZÜSTÜ

ilan sonuçlanmıştır
  2. Z

CorelDRAW 3D Logo çalışması

CorelDRAW 3D Logo çalışması
  3. Fotoğraf

Fotoğraf

Gemici Takvim Çalışmam
  4. Profil Fotoğrafları

Profil Fotoğrafları

5. Z

ÇOK UYGUN FİYATA İ5 DİZÜSTÜ

Çok temiz 1 haftalık (SIFIR AYARINDA) ASUS X555LN-XO029H NOTEBOOK / i5 / 6 GB RAM / NVİDİA 2 GB EKRAN KARTI / 1 TB HDD / ORİJİNAL WİN 8.1 (64 BİT) YÜKLÜ 2 YIL GARANTİLİ (KASIM 2016'YA KADAR) GRAFİK TASARIM ÖĞRENCİLERİ İÇİN BİÇİLMİŞ KAFTAN SATMAMIN SEBEBİ ÇOK UYGUN FİYATA ALL IN ONE PC BULDUM...
  6. Z

Üstadlar monitör için acil yardım

ben bu konuda asus'un pa PA248QJ veya fiyatı daha uygun olan PB238Q modellerini öneriyorum. eizo veya apple'in kalitesinde olmasa da grafik tasarım için uygun fiyata bulunabilecek en iyi monitörler bence. en önemlisi de görüntülerde göz yoran parlaklık bu modellerde yok. dipnot: bağlantı olarak...
  7. Z

Corelde gerçek ölçü ile çalışmak üzerine yardım

Herhangi bir işi corelde hazırlamaya başlarken ilk önce dikkat edeceğin şey işin ölçüsü olmalıdır. Öncelikle açtığın yeni sayfada eğer işi matbaaya vereceksen kağıt ölçüsünü kare çizmek suretiyle veya sayfayı ölçülendirerek belirlemelisin. Sana işi veren müşteri veya işverenin bunu bildirmiyorsa...
  8. Z

Renklendirme

Otomatik renklendirmeden kastettiğin şey çoklu renk değiştirme ise evet böyle bir seçenek var. Yok başka birşeyse tam olarak neyi ne şekilde renklendirmek istediğini açıklarsan yardımcı olurum.
  9. Z

Corel'de arka plan yapmak istiyorum

Konu corel'de arka plan oluşturmayla ilgili ama nedense corel'de bu yapılamıyormuş gibi alakasız cevaplar yazılmış. Ben size yardımcı olayım. programın sol duvarındaki butonlardan alttan ikincisi "Fill tool" seçeneğini, sonra da "Texture fill" seçeneğini kullanarak çeşitli renk ve desenlerde...
  10. Z

corel x5 ofset baskıya en yakın görüntü

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık iki aydan bu yana corel x5 kullanıyorum. daha önceki sürümlerde farklı bir ayar metodu olan corel, x5 te bunu sanırım biraz geliştirmiş. biraz kurcaladım ama ofset baskıya en yakın görüntüleme modunu ayarlayamadım. Matbaa kökenli grafiker olarak ofset baskıdaki...
  11. Z

yorumlarınıza

gazete tasarımlarında temel husulardan biri paragrafların 7-8 cm den geniş olmamasıdır. çünkü okuyucu bir satırı bitirip alt satıra geçerken satır atlayabilir veya okuduğu yeri kaybedebilir. bir diğer husus da farklı haberlerde değişik arka palanlar veya çerçeveler kulanarak haberleri...
  12. Z

Mac mi? Pc mi?

mac'in grafik tasarımdaki kalitesi ve profesyonelliği tartışılmaz. fakat windows'la arasındaki çelikten duvarı kaldırmadıkça yalnız kalmaya ve tercih edilmemeye mahkum
Yukarı Alt