Arama sonuçları

1. İlkay Assar

vistayı nasıl xp ye çevirebilirim

arkadaşlar yeni bir notebook aldım ama vista yüklü hem programa yabancıyım hem grafik programlarımı tanımıyor nasıl xp yüklerim bir kaç arkadaşım driver bulman gerek falan dedi ama kesin bilmiyorlar bilgisi olan varsa yardım lütfen
  2. İlkay Assar

fotoğrafta düzeltme için bilgi alabilirmiyim

merhaba arkabaşlar bir arkadaşımdan aldığım digital fotoğraf makinası ile yazlıkta kızımın fotolarını çektim ama evde bilgisayara yükleyince [makinenin kalitesinden olsa gerek]fotoların biraz bulanık olduğunu gördüm bunları netleştirebileceğim bir program varmıdır yada photoshopta böyle bir...
  3. İlkay Assar

klasik giriş merhaba

foruma bu gün katıldım grafikerim sizlerden edineceğim çok güzel bilgiler olduğuna inanıyorum bende elimden geldiğince bilgi isteyen arkadaşlara yardımcı olmak isterim. şimdilik bu kadar hoşbulduk :):)
  4. İlkay Assar

desen tasarımı yapıyorum

10 yıldır serbest olarak desinatörlük desen tasarımı yapıyorum gerekli bütün programları iyi derecede kullanıyorum acil çizimleriniz veya tasarım ihtiyaçlarınızı kısa sürede gerçekleştirebilirim ayrıca katalog çalışmalarımda mevcut isteğe bağlı olarak baskıya hazır desenleri katalog halinde...
Yukarı Alt