Arama sonuçları

1. BuRaK_X61

Düğün fotoğraflarını nasıl düzenleyebilirim ?

Arkadaşlar Bir Yerden İş Teklifi Aldım Düğün Fotolarını Düzenlemek Adına Fakat Hiçbir Bilgim Yok Yani Bakış Açım Nasıl Olması Gerekir. Nelere Dikkat Etmem Gerekir Yardım EDer misiniz ?
  2. BuRaK_X61

Bir Sorum Var. Bakar mısınız ?

Merhaba Arkadaşlar Ben Bir Site Yapıyorum (Photoshop'ta Hazırlayıp Dreamweaver'e Aktarıyorum). Tam Bilgim Yok Dreamweaver'de Hem Site Yapıp Hemde Aynı Zamanda Öğreniyorum. Fakat Aklım Bir Yere Takıldı. Lokanta Adres ve Telefon Numaralarını Paylaşacağım Şuan Aklımda Olan Lokantalar Var Onları...
  3. BuRaK_X61

Bir Sorunum Var Arkadaşlar Yardım Eder misiniz?

Arkadaşlar ben normalde Dreamweaver'da tablo felan orda yapmak istiyorum ama photoshoptaki gibi güzel bir efekt veremiyorsun gerek kenarları Gerek rengi felan. Benim sorunum şu; Photoshopta Diyelim Bir Dikdörtgen İçine Menümü Yazıyorum. Anasayfa , Hakkında , İletişim Vs. Ben Buna Efekt Vermek...
  4. BuRaK_X61

İlk Web Site Tasarımım (Anasayfa)

Merhaba Arkadaşlar. Bir Arkadaşım Cafe Açıyor Bende Bir Site Deneyeyim Diye Koyuldum Uğraşmaya. Pek Bilgim Olmadığından Dolayı Kafama Göre Birşeyler Yapmaya Çalıştım. Biraz Saçma Birşey Çıktı Ortaya Ama Buraya Koyayım ve Sizlerin Yorumlarıyla Dahada Güzel Sitelere İmza Atayım Dedim. İlk Olduğum...
  5. BuRaK_X61

Dreamweaver Yardım Edebilir misiniz ?

Arkadaşlar Msql Server İle Dreamweaver'i Bağlayacağım fakat Söyle bir Sorun Alıyorum bilen Var Mı?
Yukarı Alt