Arama sonuçları

1. Ö

Adobe Illustrator Cs6 kullanıcıyım...Grafik ödevimi hazırlarken birden program dondu.Windows...

Adobe Illustrator Cs6 kullanıcıyım...Grafik ödevimi hazırlarken birden program dondu.Windows sorunu çözmeye çalışırken yanlışlıkla 'iptal' seçeneğine tıkladım.ve program dondu yapmış olduğum birçok çalışma vardı bunları kaydetmedim.Bunun bi çözümü olmalı lütfen yardım edin. Teşekkürler... Ya da...
  2. Ö

Adobe Illustrator Cs6 kullanıcıyım...Grafik ödevimi hazırlarken birden program dondu.Windows...

Adobe Illustrator Cs6 kullanıcıyım...Grafik ödevimi hazırlarken birden program dondu.Windows sorunu çözmeye çalışırken yanlışlıkla 'iptal' seçeneğine tıkladım.ve program dondu yapmış olduğum birçok çalışma vardı bunları kaydetmedim.Bunun bi çözümü olmalı lütfen yardım edin. Teşekkürler... Ya da...
  3. Ö

Illustrator Cs6 dondu...İmdat!!!

Illustrator ile çalışırken program birden dondu Windows'un sorun çözme seçeneğine yanlışlıka iptal dedim çalışmalarım yarıda kaldı.Görev yöneticisinden bu programı sonlandırırsam Kaydetme olanağı verir mi? lütfen arkadaşlar yardımcı olun...Teşekkürler:confused:
  4. Ö

Illustrator Sorularınızı Bu Başlığın Altında Toplayalım

Illustrator Cs6 kullanıcısıyım.Grafik ödevini yaparken program dondu.Windows sorunu çözmeye çalışırken yanlışlıkla 'İptal' seçeneğine tıkladım...Program dün akşamdan beri donuk bilgisayarı kapatmadım.Programda yapmış olduğum birçok çalışma var N'apacağımı bilmiyorum.:confused: Bunun bi çözümü...
Yukarı Alt