Arama sonuçları

1. B

Sanatsal Bakış Açısı

Özge Mardi Bayar hanımın Photoshop CS6 kitabını aldım. Hep aklımda olan bir soruya kitabın başında değinilmişti. Kelimeleri aynen yazmayacağım fakat özetle photoshopun piri olsanız sanatsal bakış açınız olmazsa olmaz ,Sanatsal bakış açısı kazanmak için de doğayı çok iyi gözetlemek gerekir demiş...
  2. B

Otel Site Arayüz Çalışmam

Gerçekten tasarımınızı çok beğendim. Arkadaşların da uyardığı gibi bir kaç yazı fontunda sıkıntı var sadece. Bir de üst menüdeki ana bağlantılar da çok sade olmuş onları daha hoş bi fontla yapsanız sanki daha mı hoş dururdu bilemiyorum. Tabi yazıları jpeg yapacağınızı düşünerek söylüyorum text...
  3. B

Projeme Domain Arıyorum

Ben başlatayım bari, Kıbrıs'a özel bir arkadaşlık sitesi açmayı planlıyorum. Ama böyle adında kıbrıs geçmesi değil de marka olabilecek , dillere dolanabilecek bir isim olmalı. Örnek: Abi hohi de biriyle tanıştım akşam buluşuyoruz. Ya hohi de takılırken bir mekan gördüm ortam süpermiş haftaya da...
  4. a

a

a
  5. B

Bunu nasıl yapıyorlar?

Hüseyin Bey , dediğinizi yaptım fakat bir parçayı oluşturduktan sonra diğer parçayı nasıl oluşturcam ? Ben bir parçayı oluşturup kestim dediğiniz gibi oldu olmasına fakat hem arayı o kadar açamadım hem de diğer parçayı kesemedim tekrar. Çünkü şu an rasterize çıkmıyor. Bir de bu rasterize ın...
  6. B

Photoshop çalışmam Göktaşı

üç gün için gerçekten harika bir çalışma. Ben bunu şunu an yapamam. Yapamasam da eleştirebilirim diye ümit ediyorum:) Sağ taraftaki yangının dumanını blurla efekti katmaya çalışmışsınız sanırım ancak gerçek dışı olduğu abartı derecede belirginleşmiş. Havada güneş yok ancak sağlam gölge var...
  7. B

Ücretsiz Php Eğitim Seti (85 Ders, HD Kalitesinde,13 Saat, 1.10 Gb)

linkler silinmiş ama arkadaşın sitesinde link var oradan alabilirsiniz.
  8. B

Eskimiş tarzda shop

Bence tek filtre ile olacak şey değil. Rengini soldurmakta lazım. Noise de sadece içi nokta nokta gibi oluyor. Fotoğraf katlanmış düşük kalitede basılmış gibi. Arkadaşın paylaştığı kalbe dikkat edersek hiç o şekilde noktalama yok. Eskitilmiş fotoğraflarda da kalitede bozulma olmuyor bu şekilde...
Yukarı Alt