Arama sonuçları

1. Defne Derin

Yılbaşı - Noel Duvar Kağıtları

Link kırık...
  2. Defne Derin

Acil İş Arıyorum. - Anadolu & Avrupa Yakası

Ajans, matbaa baskı çözümlerinde deneyimliyim. Düzenli olan, çalışma şartları iyi bir firma ile çalışmak istiyorum. Sancaktepe'de ikamet etmekteyim. Ulaşım sorunu olmayan herhangi bir bölgede çalışmak istiyorum. Önemli olan düzenli, geçmişi sağlam bir firma olmanız. Corel: iyi Freehand...
  3. Defne Derin

Acil! Yardımcı Grafiker Aranıyor. - İçerenköy

tam zamanlı yazdığı halde neden freelance olur mu diye soruyorsunuz.
  4. Defne Derin

Acil! Yardımcı Grafiker Aranıyor. - İçerenköy

Ajansımıza acil tam zamanlı, düzenli, kendini geliştirmeye açık bay/bayan grafiker arıyoruz. Yerimiz İçerenköy Carrefour'un Arkasındadır. Cv'lerinizi : grafik@agmtanitim.com adresine yollayabilirsiniz.
  5. Defne Derin

Saten Kumaş İmajları - HQ

link ölü..........
  6. Defne Derin

Ferman Vektörleri

link yok ...
  7. Defne Derin

Düzenli Çalışabileceğim Firma Arıyorum..

Sarıgazi - Sancaktepe'de ikamet etmekteyim. Anadolu Yakası'nda ikamet etmekteyim. Ama tek vesait ile Avrupa Yakası'na da geçebilirim. Daimi çalışabileceğim. Sorun yaşamayacağım. Çalışma saatleri ve vaatleri gerçek olan bir firma ile çalışmak istiyorum.. Kullandığım Programlar Adobe...
  8. Defne Derin

2010-2011 Staj Yeri Arıyorum. Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Kardeşim İçin Staj Yeri Arıyorum. İlginize Şimdiden Teşekkürler Merhabalar.. 11. sınıf öğrencisiyim. 2010-2011 eğitim yılında staj yapmam gerekiyor. Hafta içi 3 gün olacak. Ataşehir Dr. Nurettin Erk Perihan Erk Anadolu Lisesi Web Tasarım ve Programlama bölümünde öğrenciyim. Şuan için aktif...
  9. Defne Derin

Sahilde Bronz Bayan Resimleri Lazım :(

Merhaba Arkadaşlar Bir Solaryum firması için sahilde bronz bayan resmi lazım. Bayanın Bikinili Ya Da Mayolu Olması Gerekli.. Şimdiden Teşekkürler
  10. Defne Derin

Toplu Resimler İçin Çerçeveler

iyi kullanımlar arkadaşlar asıl ben teşekkür ederim
  11. Defne Derin

60 Adet Şahane Fon Çok Güzeller

part 1 part 2
  12. Defne Derin

Toplu Resimler İçin Çerçeveler

link 1 link 2 link 3
  13. Defne Derin

Düğün Fonları 2 Adet

buradan buradan
  14. Defne Derin

Web Sembolleri

rapidshare letitbit freefolder
  15. Defne Derin

Çizgi Film Kahramanları

- 2 Stupid Dogs – Asterix and Obelix – Atlantis - Baby Looney Tunes – Batman – Betty Boop – Bugs Bunny – Captain Caveman – Courage - Cow & Chicken – Daffy Duck – Daisy Duck – Dexter’s labolatory - Donald duck [pato donald] -Dragonball Z – Droopy -Duck Dogers – Ed, Edd n Eddy - Flash –...
  16. Defne Derin

Dergiye sayfalar aranıyor

ben hazır dergi sayfası arandığını ilk kez gördüm. bu işi freelance çalışan birine yaptırabilirsiniz pekala.
  17. Defne Derin

Son Kez Grafiker Olacağım - Anadolu Yakası

Teşekkürler www.grafikerler.org ailesi :) Yeni İşim Hayırlı Olsun...
  18. Defne Derin

Son Kez Grafiker Olacağım - Anadolu Yakası

Belki biraz farklı gelebilir konunun başlığı. Ama dediğim gibi son kez grafiker olacağım. Bu işi çalışarak öğrendim.9 iş yeri değiştirdim. Ama artık pes ediyorum. Öğrenmem gerekenden fazlasını öğrendiğime inanıyorum. Ve son kez kalıcı olarak çalışabileceğim bir firma arıyorum. Gerekli diğer...
  19. Defne Derin

İnternet İmajları

Paylaşım için teşekkürler
Yukarı Alt