Arama sonuçları

1. B

ibb afiş deneme

Bir ilave de benden, alttaki logoda arka plandaki unutulan beyazlıklar da kötü duruyor.
  2. B

Cips Kuponu

Teşekkür ederim. Serbest bir çalışmada fontun aynısını bulmak için zaman yitirmenize gerek yok tabi ki, buna rağmen gözü yormuyor. Başarılı bir taklit olmuş. Elinize sağlık:)
  3. B

Cips Kuponu

Orijinal kuponu bizimle paylaşırsanız, ben de eleştirmek isterim.
  4. B

Viking psd çizim+boyama

Ellerinize sağlık. Çok başarılı..
  5. B

Tipografik Tabanca Çalışmam - Bitirmeden Yorum Almak İstedim.

Eğer bu bir serbest çalışma ve tamamen kendinizi geliştirmek adına kendi bulduğunuz somut bir örnek ise Gezegen'e katılıyorum.
  6. B

Çalışmayı Baskıya Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

FH de görüntünün o şekilde bozuk gözükmesi normaldir. Bu sizin baskı kalitenizi etkileyen bir durum değildir. Çok rahatsızsanız bu durum Ai de Fh kadar kötü değildir. Size Ai ye geçmenizi öneririm.
  7. B

Acuka etiket

Ne kadar sade ve yalın çalışmaları beğensem de, işin içine gıda girdiği zaman işte bu tip göz alıcı işleri hep tutmuşumdur. Elinize sağlık.
  8. B

Makine Mühendisi Kartvizit Çalışmaları

Bunu Emre duymamalı :)
  9. B

Makine Mühendisi Kartvizit Çalışmaları

Çalışmaları başarılı buldum. Ellerinize sağlık. Benim dikkatimi çeken ayrıntı sunum ile alakalı. Özellikle ilk 3 imajda üstte bulunan kartların o şekilde durması rahatsız etti beni. İsterseniz iskambil kağıdı gibi aşağıya doğru kayarak bir görünüm kazandırabilirsiniz.
  10. B

Tuttu tutmadı oyunu

tutmadı, yeni uyandım. güzel bir gün olsun:) alttaki sen de kahvaltıda sucuklu yumurtayı hiç bir şeye değişmezsin... ???
  11. B

un ambalaj çalışması

@Mehmet ÖZDEMİR Buna rağmen gayet sade ve şık. Emeğinize sağlık.
  12. B

Kurtlar Vadisi Pusu / Afiş (3 farklı efekt)

Şık bir çalışma olmuş. Emeğinize sağlık.
  13. B

un ambalaj çalışması

Ambalajı güçlü gösteren ne olursa olsun logodur. Firmaya acilen bir logo değişikliği öneririm. Acun Medya kılıklı logodan kurtulmalı bir an önce.
  14. B

Logo tasarımı

Bütçeyi olması gereken düzeylere getirirseniz (1500 - 2000 aralığı) ben de çalışmak isterim.
  15. B

Poster Çalışması

Emeğinize sağlık, şık bir çalışma olmuş.
  16. B

Bölüm Pikniği Afişi

Sade ve çok anlaşılır. Emeğinize sağlık.
Yukarı Alt