Arama sonuçları

1. 2013

Nolur yardım edin

neden bosvereyım
  2. 2013

Nolur yardım edin

Kimse yardım etmeyecek mi
  3. 2013

Nolur yardım edin

Baska yokmu bılen koca sıtede
  4. 2013

Nolur yardım edin

Bekleyelim bakalım çıkacaktır bılen
  5. 2013

Nolur yardım edin

Merhaba bugün bir ilan gördüm nedemek istemiş anlamadım tecrubeli arkadaslar bakabılırmı inşallah birgün iş aradığımda bilgisiz olmak istemiyorum şimdiden ilanlara bakıyorum POP x Satış destek malzemeleri, tasarımları, uygulamaları çekim ve 3D dia organizasyon Instore - outdoor aktiveleri...
  6. 2013

İndex yardım

illustrator ve freehandde yazı sutunları nasıl ayarlanır yani gbjjbjmhjmhfd..................4544 hhghhbhbhjnjkmknv..........3;66) fdfgggg.............................;(;6( farzedelimki yukardaki örnek bir index nasıl hizalı ve düzgün bir şekilde yazılabilir
  7. 2013

illüstratorde boyama teknikleri ve şekle desen gömme

Tesekkuredrım...;)
  8. 2013

illüstratorde boyama teknikleri ve şekle desen gömme

arkadaşlar diyelimki bir elbise çizdim ve birde küçük çiçeklerin olduğu bir kumaş deseni nasıl elbisenin içine gömerim sag tuş + kırpma maskesi olustur dediğimde desen ve elbisede kayboluyor ve birde çizdiğim deseni suluboya efektiyle boyamak istersem yada herhangi bir başka efekt mesela...
  9. 2013

Tipografi Denemesi by SecoGraphy

nasıl yaptığınızı anlatırsanız çok sevineceğim çok beğendim emeğinize sağlık
  10. 2013

Atatürk sözleriyle Atatürk.

çok beğendim ve duygulandım... nasıl yaptıgınızı anlatırsanız çok sevineceğim.
  11. 2013

Van Gogh sarısı ya da renkleriniz imzanız olsun

renk paleti oluşturmayı anlatabilrmisin bu arada çok beğendim
  12. 2013

photoshop freehand illustrator

arkadaşlar merhaba bu programları nereden bulabilirim (deneme sürümleri değil)
  13. 2013

Mac vs pc

Arkadaşlar mac ve pc arasındaki kullanım farkları nelerdir. Ps freehand gibi grafik programlar açısından soruyorum. Mac te bilinmesi gerekenler nelerdir. şimdiden tesekkürler.
  14. 2013

baskı öncesi hazırlık neler olmalıdır acill

Tesekkurederım arastıracagım yogum bır sekılde
  15. 2013

baskı öncesi hazırlık neler olmalıdır acill

merhaba bir tasarıim yapıldıktan sonra baskıya nasıl hazır hale getırılır. bır matbaacı kadar detaylı değil ama bilinmesi gereken şartlar nedir mesela rgb mı cmyk mı yollanır çözünürlük ne olmadı pay ne kadar verilmeli baskıda sorun yasanmaması için neler yapılmalıdır aklınıza geldıkce...
Yukarı Alt