Arama sonuçları

1. extsrm

Cartoon Yapımı

Arkadaşlar şuan cartoon çalışmaları insanlar tarafından çok rağbet görüyor. Bu işi beceremediğim için elimden müşteri kaçırıyorum. İnternetten bazı derslere baktım yardımcı olmadı kime sorsam Aİ ile yaparsın diyor ama bu işi yapan arkadaşlar PS ile yaptıklarını söylüyorlar. Bu işin detaylı...
  2. extsrm

Logo ve Kartvizit denemesi

O aradaki çizgiyi Vektörel şekle ortalarsan daha iyi bir görüntü olabilir. :)
  3. extsrm

Bu efekt nasıl yapılır

Kardeşim bu bir eklenti ile yapılmış ..
  4. extsrm

Not Plus Logo Denemesi

Ufak ayrıntılarla daha profesyonel bir hale gelebilirdi bence. Emeğinize sağlık :).
  5. extsrm

Forma Çalışması

Sağol Sarp kardeşim :rolleyes:
  6. extsrm

Forma Çalışması

Haklısın şampiyona haksızlık etmişiz .:o Yorum için teşekkürler ..
  7. extsrm

Okul soru bankası kapak tasarımı

Arkadaşlar saygısızlık olarak algılamazsanaz o poster sunumunun templatesini paylaşır mısınız acaba ?
  8. extsrm

Dergi Çalışmalarım.

Fontlarla ilgili sıkıntıların var bir dergide fontlar genellikle çok süslü veya ayrıntılı olmaz. Onun dışında gayet göze hoş gelen çalışmalar. Başarılar :)
  9. extsrm

Daha çok amatörüm

Kardeşim orinal fotoğrafı vektörün üzerine saydamlıdığını azaltarak ve blending modunu ayarlayarak yerleştirdiğin zaman yüzdeki ve aksesuarlarındaki renk tonlamasını yakalayabilirsin. Başarılar :)
  10. extsrm

kendim için hazırladığım kartvizit çalışmalarım bu konuda acemiyim

Kardeşim şimdi yanlış anlama da sanki yazılar kartvizitle tam kaynaşmamış gibi havada duruyor.
  11. extsrm

Forma Çalışması

Eyw.. Yorum için teşekkürler ;)
  12. extsrm

Forma Çalışması

Forma serisi çalışmam
  13. extsrm

Fotoğrafı Renklendirmek

Action kullanabilirsin :) ..
  14. extsrm

Gary Moore poster çalışması

Bence o resmin üzerindeki o pürüzlü tabaka doku galiba onu kaldırmalısın .. :)
  15. extsrm

Franck Ribery | Serbest çalışma [Yorumlarınızı bekliyorum]

7 ile Franck Ribery'nin fontu aynı olsaydı daha şık olurdu .. Onun dışında gayet hoş :)
  16. extsrm

GkhnHsklt Graphic | Kobe Bryant !

Dostum Text'in yeri çok yanlış ..
  17. extsrm

Vektörel Çizim

Eyw kardeşim ;)
  18. extsrm

Vektörel Çizim

Bi arkadaşın sayfası için yaptığm logo tasarımı .. Logo hakkındaki fikirlerinizi istiyorum sunum hakkında değil .. http://k1306.hizliresim.com/1b/8/nxjxt.jpg
Yukarı Alt