Arama sonuçları

1. Ramiz TAYFUR

Aİ Formatında Adisyon Tipi Perakende Satış Faturası

Arkadaşlar merhabalar, Uzun bir aradan sonra aranızdayım. Evlilik telaşıydı, iş hayatıydı, autsors destekler zırva üstüne zırvalar derken kendimize değer kattığımız ortamlardan ve insanlardan uzak kaldık :(. Sizden ricam olacak oda şu ki Aİ formatında adisyon tipi perakende satış faturası...
  2. Ramiz TAYFUR

Mobil Login Tasarımı

Can sıkıntısı ile ortaya çıkan mobil app login tasarımı..
  3. Ramiz TAYFUR

Photoshop İçin Yeni TL Simgesi

Tasarımcıların derdine derman olacak ve yazı yazarken ofis dosyalarında nasıl TL simgesini yazarak kullanıyorsak, Photoshop’tada kullanabileceğimiz shape formatında TL simgesiyaptım. Herkesin işine yarayacağını düşünüyorum. Açıkcası E-ticaret sektöründe çalıştığım için kampanya bannerlarında...
  4. Ramiz TAYFUR

Kurumsal Direct Page Arayüz Tasarımı

İki satış modeline sahip kurumsal firma için direct page arayüz tasarımının ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz. HTML Link
  5. Ramiz TAYFUR

Soma, unutmayacağız! illustrasyon çalışması

Soma için yaptığım illustrasyon çalışmam..
  6. Ramiz TAYFUR

Logodaki font nedir?

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki fontun adını bilen arkadaşlar varsa bilgi verebilirmi ?
  7. Ramiz TAYFUR

Indirim kuponu çalışması

Şirket için tasarladığım indirim kuponu, spor salonları ve kulüpler için dağıtılacak amacı %15'lik indirim kodlarını kazı kazan mantığı ile vurgulamak yorumlarınızı bekliyorum..
  8. Ramiz TAYFUR

Kişisel web sitem için logo çalışmaları

Merhaba arkadaşlar, Web sitemin arayüzüne başlamadan önce logoyu netleştirmek istiyorum. Gerek logo, gerek font, gerekse renklerin kombinasyonu için sizden tavsiyeler rica ediyorum. Beğeninize sunuyorum :
  9. Ramiz TAYFUR

Mailing için Kayak sezonu tasarımı

Merhaba arkadaşlar kayak sezonu için mailing yapıcam ve bunun için görsel tasarladım sizce markaları iyi anlatabiliyormuyuz? Sizin görüşlerinizi öğrenebilirmiyim..
  10. Ramiz TAYFUR

Matbaa çalışmamı kabul etmedi nasıl bir yol izlemem gerek?

Kabartma Laklı - Mat Selefon kartvizit yaptımak istedim ama matbaa lak çalışması olmadığını söyledi nasıl bir yol izlemem gerekiyor, Çalışmam aşağıdaki gibidir..
  11. Ramiz TAYFUR

Font'un adı nedir ?

Online satış sitemiz için tasarladığım slider'ımda Kalbine ve babaların yaz fontlarının isimlerini bilen varmı arkadaşlar?
Yukarı Alt