Arama sonuçları

1. Yusuf-KAYA

accurate 4 programına yeni başlıyorum

öyle gelişi güzel full versionu istiyorsunda..şunu belirtmek isterim best bu konuıda sana yardımcı olanları yakalarsa muck muck ediyor :) öyle ulu orta proğram isteme kimseden..accurate 4 arıyorsan forumdaki tecrübeli gördüklerin kişilere PM at..ulu orta proğram isteğinde bulunma kimsenin sana...
  2. Yusuf-KAYA

Accurate Hakkında Soru ve Sorunlarınız

Font kismindan yaziyi istediğin şekle koyabilirsin.iyi bakarsan yazilari parçalama yazilarin gidişati her türlü oynamalari yapabiliceğin ayar bölümü var.
  3. Yusuf-KAYA

Desenin jpg varsa yüklersen yardimci olurum.desen nasil bişey görmeden cevap yazmak olmaz
  4. Yusuf-KAYA

Selam.accurate 4 eğitim videolari yok.fakat 2 hafta br sürede öğretme garantili kurs var.düşünürsen yaz bana
  5. Yusuf-KAYA

Accurate ile bayrak çizimi - grafikerler.org hediyemdir :)

güzel hatta süper.ama bazı eksikler var.mesela bayrağın alttan ve üstten olan kısımlarını sınırdan çin iğnesi alman gerekmezdi.biraz daha içten alsaydın hem dışa taşma olayı olmaz hemde vuruş çoğalmaz.ama emeğine sağlık güzel olmuş 10 numarasın
  6. Yusuf-KAYA

Resmi desene çevirmem lazım yardım edebilirmisiniz ?

aslında olmaz diye birşey yok.videolu anlatım olarak yapılabilir.arkadaşım en kısa zamanda videolu anlatım olarak koymuş olduğun resim nasıl nakışa olur anlatıcam.foruma bakıyorumda insanlar sadece kendilerini göstermeye çalışmış.ben şunu yaptım bunlar benim çalışmalarım felan filan.hadi bakın...
Yukarı Alt