Arama sonuçları

1. M

grafiker iş arıyorum

photoshop ileri seviyede illustrator orta seviyede bilgim var 5 yıllık stüdyo fotoğrafçılığı yaptım grafik tasarımda bilgiliyim flash / indesign / dreamweaver " pratik yok ama kullanabiliyorum bağcılarda ikamet ediyorum... sakaryakaf@hotmail.com 0531 870 90 61
  2. M

Adobe Photoshop Plugin

hiç kullanmadığım için isimlerinide bilmiorum :)
  3. M

Cs6

şeffaf yapamassın ama tamamen kaldırabilirsin
  4. M

photoshop yardım

iki resim arasındaki farkı görsem kesin bişe derim ama senin bahsettiğin görüntü kalitesi renk olarakmı pixel olarakmı.
  5. M

güzel sanatlar tekstil böl. mezunuyum ama......

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx onun haricinde öğrenmek içinde bir çok site ve youtubede eğitici videolar izleyebilirsin
  6. M

düğün albümü oluşturma

rutuş olarak portaiture eklentisi benim vazgeçilmezim. onun haricinde gerisi senin becerinde dış çekim ise montajlama yapman lazım güzel bi backraund fotoğraf ayarlayıp üzerine diğer resimleri gelişi güzel yerleştirmen lazım bunun eğitim videosu olmaz. yani ben bu mesleği öğrenirken hiç eğitim...
  7. M

Fotoğrafı Renklendirmek

hem ctrl+u verilmiş hemda çok hafif contrast verilmiş. hue saturation değil replektif kolordanda yapmış olabilir.
  8. M

Adobe Photoshop Plugin

benim eski çalıştığım yerde istediğin şeyler vardı. ama fotoğrafçılığı bıraktığım için almadım onları. baya bi plugin vardı yani. ama bulabileceğin şeyleri nereden bulursun yardımcı olamam ama dış çekimleri güçlendirmen için pluginlere ihtiyacın yok.(bence) yeşillikleri seçip rengini...
  9. M

adobe cs6 extended

forum kuralları madde / 10 nedeniyle... bu mesaj tarafımdan silinmiştir, Grafikerler.org Yönetim adına Murat VARDAR
  10. M

photoshop yardım

sen fotoğrafı kaydetmeden önce image size bölümüyle onyadınmı yada cropladınmı.. ?
  11. M

CS6 Programına foto atamıyorum

yeni boş bi sayfa açıp resmi klasörden tutup boş sayfaya yani boş layere atmayı dene. " böyle bi hata ilk defa görüyorum " aslında türkçe fotoşop kullanmadım hiç seninki demo mu yoksa türkçe paket mi ekledin.
Yukarı Alt